Dnes je sobota, 20.júl 2019, meniny má: Iľja, Eliáš
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Dokonalá premena

marec 09, 2014 - 15:36
Omladnúť, mať štíhlejšiu postavu a celkovo opeknieť sa dnes dá pomocou moderných metód oveľa ľahšie, šetrnejšie, a najmä rýchlejšie než kedykoľvek predtým. Na jednu takúto premenu sa poďte pozrieť spolu s nami.
„Bolo to ako mávnutie čarovným prútikom,“ opísala Emília výsledok po liposukcii. Nešlo však o čarovný prútik, ale tenký laser. Teda presnejšie o laserovú liposukciu SlimLipo – najmodernejšiu, najšetrnejšiu a najpopulárnejšiu liposukciu, akú súčasná estetická medicína ponúka. Nielenže je to proces bezbolestný, bez potreby celkovej anestézie, ale môžete sa po ňom bez dlhého zotavovania už na druhý deň vrátiť späť do bežného života, takže predstavuje rýchle a komfortné chudnutie. Navyše nastáva dvojitý efekt – jednak sa strácajú tuky a laser zároveň pôsobí na pokožku, ktorá sa vypne, spevní a po zákroku ľahko priľne späť k telu, takže nevznikajú kožné previsy. Tiež sa tým predchádza ďalším chirurgickým zákrokom, ako nám vysvetlil MUDr. Martin Paciorek z kliniky YES VISAGE. Viac informácií na www.yesvisage.sk/slimlipo.
 
Mladšia bez skalpela
„Mojím problémom neboli ani tak vrásky, ako skôr padajúce líca. Nielenže ma to podľa môjho názoru robilo staršou, ale hlavne to vytváralo smutný a večne strhaný a unavený výraz tváre, čo sa premietalo do môjho súkromného i pracovného života. Nevedela som, čo s tým. Kozmetika už nezaberala, ale na druhej strane na klasický facelifting som sa naozaj ešte necítila,“ zverila sa nám pani Emília. Toto je ukážková indikácia pre novinku v omladení a vypnutí tváre YVES Lifting. „Ten ‚zavesí‘ a upevní tvár a napraví i spomalí fyziologické zmeny poklesu tkaniva na tvári a krku spôsobené starnutím. Všetko je riešené len vpichmi špeciálnou kanylou, bez nutnosti použitia skalpelu a akéhokoľvek odrezávania kože. Nevznikajú teda ani žiadne jazvy a zákrok sa realizuje len v lokálnom znecitlivení, ktoré zaručí bezbolestný priebeh. Klient tak môže ihneď po procedúre odísť domov,“ vysvetlila nám primárka kliniky YES VISAGE MUDr. Monika Kavková. Viac informácií na www.yesvisage.sk/yes-lifting.
Pred a po ošetrení laserovou liposukciou
 
Nový pohľad na svet
Padajúce viečka, ovisnutá koža a tukové vačky pod očami sú častými problémami, ktoré sa s pribúdajúcim vekom týkajú mnohých ľudí. Ovisnuté viečka trápili i pani Emíliu. „Na Klinikách YES VISAGE využívame s úspechom najmodernejšiu techniku umožňujúcu vykonať úpravu viečok ambulantne a v oveľa kratšom časovom intervale, len v miestnom znecitlivení a s obmedzením viditeľných jaziev. Minimalizujeme pooperačnú bolestivosť, opuchy či podliatiny a zároveň výrazne skracujeme dobu hojenia,“ povedal nám o zákroku primár kliniky MUDr. Martin Paciorek. Viac informácií na www.yesvisage.sk/viecka.
 
Viac sa dočítate v SLOVENKE!
 
Zdroj a foto: Slovenka

- - Inzercia - -