Dnes je pondelok, 22.júl 2019, meniny má: Magdaléna
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Dominka Mirgová spieva onkologickým deťom!

október 22, 2013 - 10:35
Skladbu Musím mať nádej naspievala mladá speváčka spolu s raperom Suverenom na podporu onkologických pacientov na bratislavských Kramároch. Vo videoklipe si zahral personál transplantačného oddelenia, ktorý spoločne s najmenšími bojovníkmi ukázal, že najdôležitejšie je nestrácať úsmev na tvári a nádej, že všetko sa na dobré obráti. Pozrite sa na videoklip, ktorý vám vezme dych.
 
Napriek tomu, že skladbe Musím mať nádej prepožičali hlas, Dominika Mirgová ani Suvereno si vo videoklipe nezahrali. Šancu zažiariť nechali malým bojovníkom z detského transplantačného oddelenia na bratislavských Kramároch, ktorí deň nakrúcania prežívali naozaj intenzívne. "Bola som ich pozrieť pár dní po nakrúcaní. Boli úžasní, počula som len samé chvály na budúcich hercov a herečky. Veľmi sa teším, že som mohla byť súčasťou takéhoto projektu spoločne so Suverenom, s ktorým už máme viacero spoločných pesničiek, ale obaja sme sa zhodli, že táto je úplne najlepšia," prezradila Dominika, ktorá sa pri prvom zhliadnutí videa neubránila slzám: "Som emotívny človek. Neplakala som preto, že je to smutné. Naopak. Z toho videa, z tých detí, z tých pohľadov naozaj cítiť nádej a tá má obrovskú silu. Úplne ma premohla a vždy, keď si ho pustím znova, mám zimomriavky," doplnila. 
 
 
Nadšenie netají ani Štefan Bernát z Nadácie Kvapky nádeje: "Sme naozaj nadšení, že Dominika a Suvereno prejavili ochotu a snahu pomôcť a bez nároku na odmenu nahrali túto benefičnú skladbu. Videoklip zastrešili chalani z Pseudoart, ktorí tak isto pracovali bez nároku na honorár. Obrovská vďaka patrí aj Mirovi Jarošovi, ktorý projekt vymyslel, zrealizoval a dlhodobo podporuje naše charitatívne aktivity. Kúpou tejto skladby možno prispieť na pomoc detskej onkológii na Slovensku. V mene detských onkologických pacientov Vám zo srdca ĎAKUJEME !!!!“
 
 
Zdroj: RED
Foto: archív M. Š.

- - Inzercia - -