Dnes je nedeľa, 18.august 2019, meniny má: Elena, Helena
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Night Run Donovaly so Slovenka Zdravie rodiny

august 01, 2015 - 20:21
Dnes sa na Donovaloch už po druhýkrát beží nočný beh s názvom Fa Donovaly Night Run. Bežci sa vydajú na trať s dĺžkou 6,5 kilometra. Minulý rok sa preteku zúčastnilo 500 bežcov. Okrem behu je pre návštevníkov pripravený bohatý program, počas celého víkendu.

Program odštartoval už v piatok večer bežeckým tréningom so slovenským olympionikom Marcelom Mataninom. Na svoje si však prišli aj tí najmenší v detskom večernom behu - Fa Kids Nočníček. Bodkou za piatkovým programom bola skvelá grilovačka v Hotel Residence. Sobota patrila atrakciám Fun Arény, aktivitám v spolupráci so SAZ - Detské atletické súťaže či detskému behu Junior Challenge. Vrcholom podujatia je nočný beh Fa Donovaly Night Run, ktorý štartuje o 20. hodine. 

Na Donovaloch dnes nechýbala ani redakcia časopisu Slovenka - Zdravie rodiny. Pozrite sa spolu s nami, ako to dnes vyzeralo. „Už na začiatku sme verili, že nočný beh i sprievodné akcie prilákajú na Donovaly nielen dospelých bežcov, ale celé rodiny s deťmi, aby v malebnej prírode spoločne strávili víkend plný športu a zábavy. To sa nám aj podarilo, zhodnotil riaditeľ podujatia Peter Pukalovič.

Dušan Marko, Zdroj: Archív Star Production, Foto: martin Rinčo

- - Inzercia - -