Dnes je streda, 29.január 2020, meniny má: Gašpar
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Adriane Sklenaříkovej sa splnila najväčšia túžba: Je tehotná!

marec 31, 2018 - 10:10
Úspešná slovenská topmodelka ADRIANA SKLENAŘÍKOVÁ (46) má za sebou skvelú modelingovú kariéru, vo Francúzsku je úspešnou televíznou moderátorkou, objavila sa aj vo filme a prednedávnom vydala aj knihu. K tomu všetkému sa jej teraz splnil veľký sen. So svojim manželoml Andrém Ohanianom čakajú bábätko!

Adriana v roku 2016 prišla o dieťatko a po neúspešných umelých oplodneniach už s manželom zvažovali aj adopciu. Túžba po rodine bola u nej skutočne obrovská, čo priznala aj v nedávnom rozhovore pre týždenník Slovenka: ,,Veľa som od života dostala, asi si už ani nemôžem až tak veľmi želať. Ale určite by som chcela rodinu, snáď sa podarí aj dieťatko. Stále sa o to snažíme," povedala Adriana, ktorá zrejme v tom čase už vedela, že pod srdcom nosí prírastok do rodiny. Exkluzívnu informáciu o tehotenstve ako prvý priniesol francúzsky magazín Voici, podľa ktorého by sa bábätko malo narodiť v lete.

Rodáčka z Brezna sa v roku 2014 po druhýkrát vydala za podnikateľa Andréma Ohaniana, s ktorým si užili veľkolepú svadbu v Maroku. Povestná iskra medzi nimi preletela v reštaurácii v Marrakéši: ,,Je veľmi šarmantný. A zábavný, má veľký zmysel pre humor. Väčšina z nás nikdy nepovie presne, čo si myslí, používame akúsi diplomaciu. On nie, povie, čo má na srdci a vždy mu to prejde," prezradila Adriana dôvod, prečo si získal jej srdce práve on. 

Adriana bola už raz vydatá, tvorila pár so svetoznámym futbalistom Christianom Karembeuom, s ktorým sa v roku 2012 rozviedla. Jej terajší manžel Andrém má z predchadzajúceho vzťahu jedného syna. 

Manželom k radostnej správe blahoželáme a prajeme hlavne veľa zdravia! 

- - Inzercia - -