Dnes je pondelok, 22.júl 2019, meniny má: Magdaléna
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

"Must have" šaty na leto? Inšpiruje vás IZABELA KOMJATI!

jún 25, 2018 - 12:39
Módna návrhárka IZABELA KOMJATI svoju tvorbu predstavila v mnohých svetových metropolách ako New York, Londýn, Saint-Étienne, Viedni či v Prahe a už o pár dní si jej tvorbu vychutnáte naživo v srdci hlavného mesta, na Bratislavských módnych dňoch by Mercedes-Benz, kde vám ukáže výber zo svojej najnovšej kolekcie!

Izabela Komjati patrí medzi návrhárov, ktorí majú svoje nezastupiteľné miesto na slovenskej módnej scéne. Aj preto sa táto návrhárka pravidelne zúčastňuje Bratislavských módnych dní, počas ktorých svojimi modelmi inšpiruje množstvo žien. Inak tomu nebude ani na letnej časti, kde ako sama prezradila, budete mať možnosť vidieť "Must have" kúsky na leto.

Prezraďte nám niečo o vašej najnovšej kolekcii, ktorú si budeme môcť vychutnať počas Bratislavských módnych dní...

Moja najnovšia kolekcia GODESSVIBES je inšpirovaná momentálne jednou z najpredávanejších módnych značiek na svete, súčasnými trendmi a potrebami zákazničiek, obsahuje prvky teplákovej a pyžamovej módy.

Čo je pre z Vášho pohľadu charakteristické?

Určite šaty, ktoré sú základným prvkom ženského šatníka.

izz.jpg

Foto: 
Izabela Komjati

Aké materiály ste využili pri jej tvorbe?

Použité sú len prírodné materiály ako bavlna, prírodný hodváb a viskóza. Vzory sú prevažne florálne, ale objavuje sa aj vyšívaná madeira a krajka. Po prvýkrát som vo svojej kolekcii použila teplákovinu a to rovno na tvarované teplákové šaty.

A čo doplnky?

Doplnky v kolekcii takisto podtrhujú najväčšie must have vychytávky súčasnej "fashion bohyne", ľadvinka, podkolienky... Ideálnou kombináciou ku šatám dnes patria na bežný deň aj tenisky. Nádherne farebné tenisky od firmy ZDA Partizánske dopĺňajú celkový farebný a ležérny outfit modernej ženy.

Foto produkt: Jena Šimková, Foto edit: Juraj Szaszak

Viac z kolekcie Izabely Komjati si budete môcť vychutnať počas letnej časti Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz už vo štvrtok, 28. júna 2018 o 19.30 na hlavnom námestí v Bratislave! 

- - Inzercia - -