Dnes je nedeľa, 21.júl 2019, meniny má: Daniel
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Nicky Hilton Rothschild tri roky po svadbe: Takto sa (ne)zmenila

júl 18, 2018 - 14:40
Pred pár dňami oslávila hotelová dedička a mladšia sestra Paris Hilton, Nicky, tretie výročie sobáša s finančníkom Jamesom Rothschildom. Treba uznať, že nová úloha domácej pani jej na kráse rozhodne neubrala. Skôr naopak.

Tri roky od svojho ÁNO si sympatický párik nepripomenul iba spoločne strávenými chvíľami, ale aj na Instagrame. Nicky k svadobnej fotografii pripísala stručný, no za to výstižný odkaz: „Šťastné výročie moja druhá polovička. Zbožňujem ťa!“.

O pár dní neskôr zas fanúšikov potešila pikantným záberom z posilňovne, kde prezradila, čo ju najviac motivuje cvičiť a denne sa starať o vlastnú figúru. Nie, nie je to manžel či snaha udržať si dokonalú formu aj po pôrode, no predovšetkým dobre padnúce fitness oblečenie. Nuž, možno tým niektoré z nás práve inšpirovala.

nicky.jpg

Foto: 
Instagram

nicky1.jpg

Foto: 
Instagram

nicky2.jpg

Foto: 
Instagram

Nicky v minulosti raz vydatá bola. V roku 2004 si v americkom Las Vegas zobrala lásku z detstva Todda Meistera, no sobáš nechali po troch mesiacoch anulovať. Údajne sa brali iba z rozmaru. To ale očividne nie je tento prípad. Už krátky pohľad na Nicky svedčí o tom, že svadba s úspešným bankárom jej mimoriadne prospieva.

Pozrite, ako im to spolu pristane!

Nicky Hilton with her husband James Rothschild

- - Inzercia - -