Dnes je pondelok, 22.apríl 2019, meniny má: Slavomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

FAREBNÉ LETO

júl 24, 2013 - 12:03
Mnohí z nás zaznávajú seriály, ale keď vidím na televíznej obrazovke pána Ivana Letka, ktorému uverím každé slovo, som rada, že herecké hviezdy neodchádzajú.
Páči sa mi aj akčnosť pani Magdy Vášáryovej. Dať do poriadku nádherný palác, ktorý sa pomaly menil z bývalého Leninovho múzea na ruinu, chce guráž. Oceňujem, že je z nej aj naďalej správna recesistka. Je len málo dám, ktoré by sa dali s humorom odfotografovať v trochu nelichotivej póze. Ďakujeme.Mnoho známych a pre vás zaujímavých osobností trávi dovolenku na horách alebo pri mori, pri príprave letného špeciálu nás viacerí potešili svojimi dovolenkovými tipmi aj radami, postupne, aj v budúcich číslach, vás budeme radi informovať o ich výletoch – možno vás nimi inšpirujú. Ako celkom dobrý tip je podľa nás aj výlet do zoo, čo tak pripomenúť si, ako s nami išiel niekto blízky prvýkrát na miesto, z ktorého sme mali radosť, ale tak trochu aj rešpekt a strach? Človeka
vždy láka neprebádané a nepoznané, chceme spoznávať a objavovať. Ukázať iným to, čo sme mali kedysi najradšej. Ak by sa vám zdalo, že na radosť pre iných teraz akosi nemáte, prečítajte si zatiaľ rozhovor s Máriou Danthine Dopjerovou a možno cez jej rady a vaše sny sa dostanete na miesto plné romantiky. A navyše sa dozviete, že neexistujú náhody. Svoju životnú lásku totiž stretla v lietadle. Leto je ako farebný motýľ, lúka, obloha, leto je pre mňa farebný blázinec a množstvo rôznorodých zážitkov. Tak trochu aj chaos, ale ten patrí k tomuto obdobiu ako k letnému časopisu ľahké témy. Užívajte si s nami, užívajte si leto a súťažte o atraktívne ceny.
 
Mária Miková, šéfredaktorka

- - Inzercia - -