Dnes je štvrtok, 25.apríl 2019, meniny má: Marek
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Grilovačka patrí k letu.

júl 04, 2011 - 12:38
Ak dodržiavate zásady správneho postupu pri grilovaní, môžete pripraviť nielen chutné, ale aj zdravé jedlo v príjemnej spoločnosti. Čo treba mať na pamäti?

Na prípravu pahreby používajte len drevené uhlie. Žiadne obaly a papiere na ohnisko nepatria. Klobásy, mäso a aj zeleninu dávajte na rošt až keď je uhlie dobre prehorené a na povrchu sa vytvorí biely popol. Ideálne sú malé kúsky, ktoré pravidelne otáčajte zo všetkých strán.  Zdravé nemusí byť vždy iba nízkokalorické, a naopak, aj produkty bohaté na tuk a energiu sú v primeranom množstve zdraviu prospešné. A práve na množstve skonzumovanej potravy najviac záleží! Mäsá s minimálnym obsahom tuku sa pri grilovaní vysušia a rýchlo strácajú na objeme a preto nás často láka dať si ešte jeden. Na grilovanie sú vhodnejšie práve mäsové výrobky s vyšším obsahom tuku, ktoré si dlhšie zachovávajú svoj objem a aj výraznejšiu chuť.
Užite si pohodu letných dní a vyskúšajte novinku tohtoročnej grilovacej sezóny. Pod označením MECOM GRIL PÁRTY nájdete v našich obchodoch chutnú kolekciu klobás a klobások. Každý si príde na svoje: vyberať môžete z troch druhov, každý v piatich chuťových variantoch. Delikátne grilovacie klobásky v malom formáte sú rýchlo prepečené a svojim vzhľadom očaria malých aj veľkých. Grilovacie špirály z tenkých klobások, alebo klasické grilovacie klobásy v štandardnej veľkosti potešia gurmánov.
Grilovacie špeciality MECOM GRIL PÁRTY kúpite v praktickom balení s ochrannou atmosférou, vďaka ktorému si ich môžete zobrať kamkoľvek. Nezabudnite ich však uchovávať v chlade.

STRETNITE SA S CHUŤOU!

Vyberte si z piatich chuťových variácií. Pre maškrtníkov - jemná a šťavnatá bavorská klobáska, či  výrazná cesnaková. Alebo vášmu temperamentu vyhovuje pikantná? Skutoční gurmáni si vychutnajú vyvážené tóny provensálskych bylín, a ten kto zatúži po niečom exotickom, môže siahnuť po klobáskach, alebo špirálach ochutených kari korením.

MECOM GRIL PÁRTY KLOBÁSY PRE KLASIKOV

Mäkké grilovacie klobásy z bravčového a kuracieho mäsa sú tradičným výrobkom s vôňou po údení a jemnou korenistou chuťou. Jednotlivé príchute vyhovujú predovšetkým tým, ktorí obľubujú mierne pikantné údeniny, či výraznú chuť papriky alebo byliniek. V balení pod názvom MIX nájdete po dva kúsky gril klobásy obyčajnej, paprikovej a bylinkovej. MECOM GRIL PÁRTY klobásy sú vhodné aj pre celiatikov.

PR článok

- - Inzercia - -