Dnes je sobota, 22.február 2020, meniny má: Etela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Gwyneth Paltrow a Chris Martin sa rozvádzajú

apríl 22, 2015 - 21:52
Americká herečka a podnikateľka Gwyneth Paltrow a britský hudobník Chris Martin sa rozvádzajú. Žiadosť o ukončenie manželstva podala v pondelok na súd 42-ročná rodáčka z Los Angeles.
Paltrow ako dôvod uviedla neprekonateľné rozdiely medzi partnermi. Dvojica, ktorá má spolu 10-ročnú dcéru Apple a deväťročného syna Mosesa, sa zosobášila v decembri 2003. Rozišli sa vraj v máji 2013. Verejne to však oznámili až vlani v marci, pričom priznali, že dlhší čas sa snažili o záchranu vzťahu. Paltrow žiada súd o spoločnú starostlivosť o spomínané dve deti.
 
 
„Naše srdcia sú plné smútku, pretože sme sa rozhodli rozísť. Viac ako rok skúšame, aj spolu, aj oddelene, ako by to s nami mohlo byť a zhodli sme sa, že i keď sa milujeme, ostaneme od seba. Sme a vždy budeme rodina, a vo veľa veciach sme si bližší, ako sme si kedy boli. Predovšetkým sme však rodičia dvoch neskutočne úžasných detí a žiadame, aby ste v týchto zložitých chvíľach rešpektovali naše súkromie,“ vyjadril sa vlani pár prostredníctvom herečkinho portálu Goop. Dvojica tiež uviedla, že podstupuje proces takzvaného vedomého odlúčenia. Tento termín po prvý raz použila losangeleská terapeutka Katherine Woodward Thomas, ktorá vytvorila program vedomého odlúčenia páru. Program má päť krokov a jeho cieľom je minimalizovať traumu z rozchodu. 
 
 
Zdroj: SITA
Foto: SITA, Instagram Gwyneth Paltrow

- - Inzercia - -