Dnes je pondelok, 22.apríl 2019, meniny má: Slavomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Herec Braňo Deák bol ONLINE

apríl 08, 2013 - 15:42
Talentovaný, a navyše šarmantný herec Braňo Deák sa stal sexsymbolom vďaka seriálu Druhý dych, v ktorom si zahral s nežnou Jankou Lieskovskou. Ako si žije v súkromí? Chystá sa ďalšie natáčanie Druhého dychu? Na tieto aj ďalšie otázky sa ho môžete spýtať na Ženskom webe. Braňo Deák bude ONLINE v utorok od 14.00 do 15.00 hod.

 

Napriek vášnivým scénam na obraze medzi Braňom Deákom a Jankou Lieskovskou k ničomu nedošlo, mladý herec je už niekoľko rokov šťastne zamilovaný a zadaný. V práci sa mu mimoriadne darí. Nehrá však iba v televíznych projektoch, ale aj v divadle. Stačí spomenúť hru Cigáni idú do neba či muzikál RENT, v ktorom momentálne hviezdi spoločne s Milenou Minichovou . Spýtajte sa na čokoľvek, čo vás zaujíma...

 

 

Pozdravujem vás, milí čitatelia. Teším sa na vaše otázky. :)
 
Ela, Tešedíkovo
Ahoj, Braňo... si môj obľúbený herec, kedy si zahráš v nejakom ďalšom seriáli?
 
Ahoj. Minulý týždeň som bol na kastingu, čakám na pozitívnu odpoveď. Dúfam, že ďalšia príležitosť príde čím skôr.
 
 
Ela, Tešedíkovo
Čím si chcel byť ako dieťa... aké jedlo máš najradšej? Prijal by si pozvanie na večeru??? :) :) :)
 
Ako malý som chcel byť kozmonautom, ako každý malý chlapec. Potom neskôr, keď som začal vnímať trošku viac svet, tak som chcel byť smetiarom. Fascinovalo ma, ako naskakujú na tú zadnú plošinku. Veľmi ma bavil šport, ale nejako ma rodičia neviedli k profesionálnemu živobytiu týmto spôsobom. Tým, že som sa rád hral na kovbojov, indiánov a veľa času som trávil behaním po lese, tak mi mama stále kládla otázku: "Čo budeš robiť, ty by si sa iba hral?" Nakoniec sa mi to splnilo. :) Mám rád všetko, nie som vyberavý, ale nepohrdnem stredne prepečeným steakom. 
 
 
Miriam, Hlohovec
Ahoj, Braňo. Nemám špeciálnu otázku, iba som ti chcela povedať, že si podľa mňa najkrajší slovenský herec a veľmi ti fandím. Stáva sa ti, že na teba na ulici pokrikujú, pýtajú autogram? Pozvala ťa neznáma baba aj na rande? M.
 
Ahoj. Ďakujem, dobre sa to počúva. :) Stáva sa mi, že na ulici ma spoznávajú a chcú sa so mnou fotografovať. Pozvania na rande boli, ale keď som šťastne zamilovaný, tak tieto pozvania slušne odmietam. 

 

 

Milan, Púchov
Bude ešte Druhý dych, séria 3. Nemáte v pláne hrať v seriáli Horúca krv...
 
Pravdepodobne už asi ani nie, som otvorený novým možnostiam. Seriál Horúca krv už beží dlhšiu dobu, hlavné postavy sú už obsadené, to znamená, že tam nie je veľa priestoru na rozvíjanie nových postáv. 

- - Inzercia - -