Dnes je nedeľa, 16.jún 2019, meniny má: Blanka, Bianka
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

IMT Smile dobyli Tatry

máj 20, 2014 - 08:47
Skvelá formácia IMT Smile sa v rámci hudobného víkendu predstavila v luxusnom prostredí Grand Hotela Kempinski vo Vysokých Tatrách. Počas koncertu v komornom prostredí odzneli všetky najväčšie hity kapely, doplnené o skvelé sóla hudobníkov.
„Skupina IMT Smile nás zaujala tým, že sú to nielen rockeri, ale niektoré ich pesničky majú aj romantické texty. Práve preto sme zvolili pre termín ich vystúpenia máj. Hostia si tak mohli užiť príjemný koncert a oddýchnuť si počas víkendu v luxuse päťhviezdičkového hotela,“ vysvetlila generálna manažérka Grand Hotela Kempinski High Tatras Kathrin Noll.
 
Hoci kapela vystupovala v netradičnom prostredí, publikum sa nechalo strhnúť a miestami to v sále hotela vyzeralo ako na pravom rockovom koncerte. Počas večera sa hostia výborne bavili na osvedčených hitoch ako Opri sa o mňa, Duch človeka, Viac, Nedá sa ujsť, Úprimnú sústrasť či Exotika, pričom miestami mal Ivan Tásler priestor na oddych, keďže zaňho pesničky odspieval dav.
 
 
Súčasťou sobotňajšej noci bola aj degustácia nového jarného menu, ktoré pripravili šéfkuchári Tomáš Tejbus a Jozef Breza. Vychutnať si ho mohli hostia na after párty, ktorej sa zúčastnila aj celá formácia IMT Smile.
 
Rok 2014 sa v Grand Hoteli Kempinski High Tatras nesie v znamení slovenskej a českej hudobnej tvorby. Okrem rockerov z IMT Smile, či legendárneho Elánu už vystúpili v Grand Hoteli Kempinski tento rok aj český Olympic. Do konca roka vystúpia aj ďalšie hudobné stálice ako Meky Žbirka a Richard Müller so skupinou Fragile. 
 
 
Autor: mib 
Foto: Grand Hotel Kempinski High Tatras
 
Podobné články:
 

- - Inzercia - -