Dnes je pondelok, 03.august 2020, meniny má: Jerguš
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Inšpirujte sa očarujúcou svadobnou premenou z výstavy Perfect Wedding!

január 29, 2016 - 10:00
Naša redakcia navštívila 16. januára prvý ročník originálnej svadobnej výstavy Perfect Wedding. So sebou sme zobrali aj našu krásnu modelku Patríciu, ktorá sa pred našim objektívom zmenila v nádhernú princeznú!

Redakcia ŽenskéhoWebu navštívila pilotný ročník svadobnej výstavy Perfect Wedding. V luxusných priestoroch bratislavského hotela Grand Hotel River Park sa nám predstavilo 33 dodávateľov z celého Slovenska, ktorí tu predstavili to najlepšie zo svojej ponuky. V priestoroch, ktoré vďaka výzdobe vyzerali ako z rozprávky, sme si spolu s našou sympatickou modelkou Patríciou užili úžasný deň.

Mladú brunetku si do rúk zobrali tí, ktorí vás na váš veľký deň pripravia najlepšie ako dokážu a ani v tomto prípade nesklamali. O korunu krásy v podobe honosného účesu sa postarala šikovná Martina Jančárová, ktorá pôsobí pod názvom Martina Style na Tomašíkovej 50/A v Bratislave. „Bola som milo prekvapená účesom aký mi vykúzlila šikovná kaderníčka," pochvalíla si naša nevesta Patrícia. Účes efektne dotvorili doplnky od Design by Provence.

Následne na našu modelku čakal očarujúci make-up, o ktorý sa postarali šikovné dievčatá z Make-Up Studio Slovensko. Pár farbičiek niekedy dokáže zázraky a nejednej žene vyčarí úsmev na tvári. O make up sa mi postarali úžasné a veľmi priateľské make-up artistky. Byť ich plátnom bola veľmi prijemná skúsenosť. Dokázali vyzdvihnúť moje prednosti, skryť nedostatky a podčiarknuť ženskosť. Nemohla som odtrhnúť oči zo svojho odrazu v zrkadle po vzhliadnutí ich práce," skonštatovala naša modelka.

Aká by to však bola nevesta, bez honosnej svadobnej róby? Krásne korzetové šaty našej modelke zapožičal svadobný salón Diva, ktorý sídli na Šulekovej 4 v Bratislave. Chválou na výber svadobných šiat nešetrila ani hlavná aktérka tejto premeny. Šaty boli čerešničkou na torte celého dňa. Keď som si ich obliekla, pozerala som na seba v nemom úžase. Musím povedať že som sa cítila skvelo. Schádzajúc dolu točitým schodiskom, ťahajúc za sebou vlečku tých rozprávkovo nádherných šiat bolo neopísateľné," nadšene dodala Patrícia.

Z našej modelky určite aspoň na moment nemohol odtrhnúť oči nejeden muž či žena, ktorí zavítali na výstavu Perfect Wedding. Radosť v očiach a nekonečný úsmev našej nevesty sú dôkazom toho, že práve to je to, o čom by mal byť každý svadobný deň. Musím povedať, že to bol nezabudnuteľný zážitok. Ďakujem celému tímu a všetkým ktorí sa na tom podieľali. Ďakujem im, pretože vďaka nim som sa na okamih cítila ako princezná a naozaj si to užila," zhodnotila celý deň naša pôvabná modelka Patrícia.

Dušan Marko, Foto: Martin Rinčo, Video: Lukáš Kolenič

- - Inzercia - -