Dnes je štvrtok, 18.júl 2019, meniny má: Kamila
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Ivana Kuxová: Pre dieťa by som obetovala aj hereckú kariéru!

apríl 05, 2015 - 18:44
V seriáli Búrlivé víno hrá Lýdiu Kramerovú, manželku milionára Karola Kramera, ktorý ju týra a ponižuje, ale v skutočnosti je herečka šťastná so svojím kolegom Petrom Brajerčíkom. Ten je televíznym divákom zase dobre známy z komediálneho seriálu Horná Dolná, kde stvárnil starostovho synovca a „chlapca pre všetko“ Lacka Frlajza. Ako herečka IVANA KUXOVÁ vníma náhly nárast záujmu verejnosti o ňu a jej súkromný život?
V súčasnosti ste vo veľkom kolotoči, pretože k vašim doterajším hereckým aktivitám pribudlo nakrúcanie seriálu Búrlivé víno. Ako to zvládate, keď sa prakticky celé dni vôbec nezastavíte a domov chodíte podľa vlastných slov úplne zničená často až tesne pred polnocou?
 
Predovšetkým som rada, že sa venujem profesii, ktorá ma nielen živí, ale navyše aj baví. Som presvedčená, že treba pracovať vždy, keď sa naskytne príležitosť. A preto sa na súčasný stav nesťažujem. 
 
Medzi vašich blízkych treba určite zarátať aj vášho priateľa – herca Petra Brajerčíka. Môžete nám prezradiť, ako dlho sa poznáte, kedy medzi vami preskočila povestná iskra? A ako vážne beriete váš vzťah?
 
Zoznámili sme sa v divadle, neskôr sme sa práve tam dali dokopy a sme spolu už dva roky. Sami uvidíme, ako sa to medzi nami bude ďalej vyvíjať. Ak sa jedného dňa spolu dohodneme, že by sme chceli svoj vzťah spečatiť sobášom, tak to urobíme. Ale ak by sa tak aj nestalo, nič sa nezmení. Pravdou síce je, že som veľmi rodinne založená, ale prioritne mi vôbec nejde o svadbu či manželstvo, skôr o to, aby boli v rodine fungujúce vzťahy. 
 
 
V Búrlivom víne hráte mamu školopovinnej dcérky, ale určite nielen preto sa vás asi dosť často pýtajú na prípadné potomstvo. Patríte k ženám, ktoré si vedia aj materskú dovolenku naplánovať, alebo nechávate veciam voľný priebeh? Neobávate sa, že by dieťa zabrzdilo vašu sľubne rozbehnutú kariéru?
 
Dieťa a rodinu považujem za zmysel života a preto, ak by aj prišlo, tak by moja kariéra išla bez najmenšieho váhania bokom.
 
Keď si potrebujete od všetkého oddýchnuť, zmeníte prostredie alebo sa zatvoríte sama doma?
 
Najlepšie vypínam pri zmene prostredia, pretože aj keď som doma a mám voľno, neviem si len tak sadnúť a nič nerobiť. Napríklad rada chodievam na hory, lebo tam zažívam pocity šťastia, ktoré vo mne vyvoláva nádherná príroda v spojitosti s endorfínmi. Pri trekoch sa vždy sústredím na každý pohyb a odchádzam z nich často úplne vyčerpaná, ale usmiata. A ešte si viem dokonale prečistiť hlavu aj pri plávaní. V bazéne skutočne na nič nemyslím, čo sa mi pri bežných dňoch pri iných činnostiach nestáva. Preto plávanie považujem za skvelý šport, pri ktorom vydáte veľa energie, ale zároveň si dokonale dobijete baterky.
 
Zdroj a foto: Slovenka
 

- - Inzercia - -