Dnes je utorok, 25.jún 2019, meniny má: Olívia, Tadeáš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Jaroš priniesol zverinec medzi škôlkarov

marec 31, 2014 - 10:26
Spevák Miro Jaroš má za sebou dobrodružný krst svojej druhej knižky Čarovné slovíčka. Náučná ilustrovaná knižka s Cdčkom s pesničkou má deti naučiť používať slová prosím, ďakujem, či mám ťa rád. S týmto mu v knižke pomáha ilustrovaný papagáj. Na krst aj nakrúcanie klipu si však pozval živú Aru, ročnú Lolu, ktorá však nebola jediný zástupcom zvieracej ríše na bláznivom podujatí.
Hotový blázinec spustil Miro Jaroš na krste svojej knihy Čarovné slovíčka, na ktorý pozval bratislavských škôlkarov. Asi stovku detí potešil nie len vystúpením kúzelníka, či svojim spevom, ale aj prítomnosťou zvieratiek, ktoré vzbudili medzi škôlkarmi najväčší záujem. „Zvieratká s touto mojou detskou tvorbou súvisia. Vždy mi nejaké z nich pomáha pri učení detí, či už hygienickým návykom, alebo teraz, používaniu čarovných slovíčok. Papagáj si s deťmi opakuje slovíčka, ktoré žiaľ dnes veľmi nepočuť ani medzi dospelými. Aj preto sa táto krásavica stala aj krstnou mamou knižky. Volá sa Lola a má niečo vyše roka,“ prezradil nový idol detských fanúšikov.
 
 
Na krste knižky predstavil aj videoklip, v ktorom si tak isto zahrala aj Lola. „Nakrúcali sme ho v mojej rodnej obci, v Teplička nad Váhom. Je tam asi najkrajšia škôlka, akú som na Slovensku videl, tak isto unikátne materské centrum, kde môžu tráviť čas mamičky s deťmi. Nakrúcali sme s deťmi z tejto škôlky, ktoré boli naozaj dokonale pripravené, z čoho som mal veľkú radosť,“ prezradil. Spevák sa teší aj z pozitívnych ohlasov na detskú tvorbu, no nezabúda ani na dospelých fanúšikov: „Je pravda, že teraz je o mne viac počuť v súvislosti s deťmi, no pripravujem nové veci aj pre veľkých, len je toho veľa, tak sa snažím všetko postíhať tak, aby neutrpela kvalita." 
 
Na krst sa prišli ukázať okrem Loly aj potkany, myši, či drobní zástupcovia plazov, ktoré deti zaujali asi najviac. „Bol to hotový zverinec, no všetko sme mali pod kontrolou, nikto neodišiel s háďatkom vo vrecku,“ smeje sa Miro.

- - Inzercia - -