Dnes je piatok, 19.apríl 2019, meniny má: Jela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Jennifer Lopez na otvorení nezaspieva hymnu šampionátu

jún 09, 2014 - 21:50
Na štvrtkovom slávnostnom otvorení svetového šampionátu vo futbale v brazílskom Sao Paule bude chýbať americká speváčka portorického pôvodu Jennifer Lopez. Za nečakanou absenciou 44-ročnej speváčky, herečky, producentky a módnej návrhárky sú údajne bližšie nešpecifikované „produkčné dôvody“.
Oficiálnu hymnu MS 2014 s názvom We Are One (Ole Ola) tak predvedú americký rapper kubánskeho pôvodu Pitbull a brazílska speváčka Claudia Leitte. Po ich vystúpení fúkne rozhodca prvý raz do píšťalky a nasledovať bude úvodný výkop otváracieho zápasu medzi domácou Brazíliou a Chorvátskom. 
 
Pieseň sa však zatiaľ nestretla s pozitívnym ohlasom verejnosti, pričom na chuť jej nemôžu prísť ani domáci Brazílčania. Užívatelia sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter dokonca prostredníctvom tagu #VoltaWakaWaka žiadali radšej návrat obľúbeného hitu kolumbijskej speváčky Shakiry, ktorý pred štyrmi rokmi sprevádzal šampionát v Juhoafrickej republike. Ani ten však krátko po svojej premiére nemal na ružiach ustlané a poslucháči ho prijímali s rozpakmi. 
 
Na kritizovanom songu We Are One sa síce podieľa aj spomínaná Brazílčanka Claudia Leitte, ale Juhoameričania aj tak krútia hlavou nad tým, že hymnu nahrali zahraniční interpreti Pitbull a Jennifer Lopez. Tiež im prekáža, že väčšina textu je v angličtine či španielčine, zatiaľ čo pre portugalčinu v podaní Leitte zostalo iba pár sekúnd.
 
Podobné články:
 
 
 
Zdroj a foto: SITA

- - Inzercia - -