Dnes je piatok, 26.apríl 2019, meniny má: Jaroslava
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

John Legend usporiadal oslavu manželkiných narodenín v komediálnom klube

november 30, 2015 - 16:29
Hoci modelka Chrissy Teigen má oficiálne tridsiate narodeniny až dnes, oslávila ich už v sobotu. Jej manžel John Legend pripravil ako prekvapenie párty v klube Comedy Cellar, kde sa zrodili najväčší newyorskí stand-up komici. Jeden z nich bol dokonca hosťom na oslave.

Narodeninovej oslavy, ktorú pre manželku Chrissy Teigen zorganizoval spevák John Legend, sa zúčastnili jej blízki priatelia a rodina. O hudbu sa staral DJ Nice, americký rapper a producent, no časť svojho umenia predviedol aj John Legend. Ten manželke spolu s ostatnými hosťami zaspieval Happy Birthday, zatiaľ čo ona sa pripravovala na sfukovanie sviečok a krájanie torty.

Každá komediálna šou potrebuje svoju hviezdu večera. Na oslave Chrissy Teigen ňou bol komik a herec Dave Chappelle. Ako poznamenal DJ D-Nice, „John Legend chcel pre svoju manželku len to najlepšie.“ Zároveň tridsaťdeväťročnému spevákovi poďakoval za možnosť vystupovať na oslave. „Všetko najlepšie, Chrissy Teigen! John Legend, ďakujem, že si mi dovolil robiť DJ-a na oslave. Miestnosť bola plná lásky.“ Napísal na sociálnej sieti Instagram. Prítomných zabávala aj tehotná modelka. „Všetko najlepšie kráľovnej komédie, nikto nie je vtipnejší, štedrejší a pracovitejší než ty.“ Napísal jeden z hostí na sociálnej sieti Instagram.

Hostia na súkromnej oslave si vychutnávali jedlá z menu špeciálne zostaveného na túto príležitosť. Celebritný šéfkuchár David Chang z reštaurácie Momofuku im naservíroval napríklad tuniakové tataki, buchtičky plnené bravčovým mäsom, kórejské vyprážané kuracie krídelká a chladené pikantné rezance. Pre Chrissy Teigen, ktorá je sama excelentnou kuchárkou, to musel byť skutočný gurmánsky zážitok.

Oslávenkyňa Chrissy Teigen sa v klube Comedy Cellar v New Yorku objavila v dlhých oranžových šatách s dlhými rozparkami na oboch stranách šiat. Ukázala tak krásne nohy aj tehotenské bruško.

Zuzana Čapčíková 
Foto: Instagram Chrissy Teigen, John LegendJanine Just, Simon Huck, D-Nice
Zdroj: ET Online, People, US Magazine

- - Inzercia - -