Dnes je piatok, 25.máj 2018, meniny má: Urban
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Julia Roberts: Pretty Woman aj v skutočnosti

december 15, 2011 - 13:21
Postavu krásnej ryšavej prostitútky Vivien milujú všetky romantické dušičky, ktoré veria, že Popolušku si môže skutočne všimnúť bohatý princ.


Juliu Roberts (44) táto filmová úloha vystrelila medzi najlepšie hollywoodske herečky. Jej odzbrojujúci úsmev, usmievavé oči a ohnivé vlasy sú odvtedy jej poznávacími znameniami, z ktorých sa nielen mužom podlamujú kolená.
Julia má napriek svojmu veku a trom tehotenstvám stále postavičku ako prútik. Nejedna dvadsiatka jej môže závidieť aj peknú mladistvú tváričku. Herečku nemôžeme prirovnať k typickým hollywoodskym kráskam, ale práve zvláštne čaro a šarm, ktoré vyžaruje, ju robia výnimočnou. Oči má hnedé, posadené blízko pri sebe, no na jej dlhej a úzkej tvári doslova svietia. Celkom netypickými sú jej „kačičkovské“ pery. Práve široký úsmev je Juliinou tajnou zbraňou, rovnako ako jej zdravé ryšavé vlasy. Aj keď rusovláska zvykne meniť ich farbu, vždy sa napokon vráti k pôvodnej, ktorá jej podľa nás najviac pristane. Herečka zrejme nemá ani problémy s pleťou, na jej detskej tvári totiž nevidno stopy po vráskach ani iných chybičkách krásy. Žeby genetika alebo šikovné ruky plastických lekárov?

- - Inzercia - -