Dnes je štvrtok, 25.apríl 2019, meniny má: Marek
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Justin Bieber kraľuje Twitteru, sleduje ho najviac ľudí

január 22, 2013 - 13:02
Kanadský spevák Justin Bieber v počte fanúšikov na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter prekonal speváčku Lady GaGa. Jeho tweety momentálne sleduje viac ako 33 322 600 ľudí, pričom Lady GaGa sa môže pochváliť viac ako 33 321 600 nasledovníkmi.

Speváčka novému kráľovi Twitteru už prostredníctvom odkazu na svojom konte zagratulovala. "Som taká hrdá na Justina Biebera a jeho Belieberov! Mám radosť z toho, že počet tvojich fanúšikov rastie, zaslúžiš si to! Príšerky ťa podporujú!" napísala hviezda, ktorá svojich fanúšikov nazýva 'malé príšerky'. Bieberovi denne pribúda približne 40-tisíc fanúšikov, jeho kolegyni okolo 30-tisíc. Tretím najsledovanejším človekom na Twitteri je Katy Perry, štvrté miesto patrí Rihanne a päťka americkému prezidentovi Barackovi Obamovi.


Justin Bieber je rodákom z kanadského Londonu. Na svojom konte má EP nahrávku My World (2009), štúdiovku My World 2.0 (2010), vianočný album Under The Mistletoe (2011) a najnovšiu štúdiovú nahrávku Believe (2012). Na poslednom menovanom albume je dovedna 13 skladieb. Zatiaľ z neho vydal single Boyfriend, As Long As You Love Me a Beauty And A Beat. Bieber, ktorého najväčším hitom je skladba Baby s druhým najpozeranejším videom na YouTube, stihol počas svojej kariéry získať okrem iného jednu Brit Award, tri Juno Awards, sedem American Music Awards a dve nominácie na Grammy. Momentálne zrejme nie je zadaný, na nedávnej dovolenke v Mexiku sa totiž vraj pohádal a rozišiel so svojou partnerkou Selenou Gomez. 


Autor: SITA
Foto: AP Photo/Jordan Strauss

- - Inzercia - -