Dnes je nedeľa, 21.júl 2019, meniny má: Daniel
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Kate Upton miluje svoje telo

máj 12, 2013 - 11:21
Za svoje kypré tvary sa nehanbí! Modelka, ktorá dva razy po sebe zdobila titulku plavkového čísla magazínu Sports Illustrated, si kritikov svojej postavy nevšíma.


Americkú modelku Kate Upton netrápia ľudia, ktorí kritizujú jej krivky. Podľa jej slov je na svoje telo hrdá a akceptuje ho také, aké je. "Veci, ktoré odmietajú, neviem zmeniť. Nemôžem nič urobiť s veľkosťou podprsenky, moje prsia sú prirodzene veľké. Môžem cvičiť a ostať zdravá a motivovaná, ale niektoré veci nezmením," povedala pre júnové číslo magazínu Vogue, ktorého titulku zdobí. "Jednoducho si žijem svoj život. Milujem svoje telo, dal mi ho Boh. Mám sebavedomie a ak to inšpiruje ostatné ženy, aby mali rady vlastné telá, je to skvelé," dodala. Tiež vyhlásila, že jej úspech nebol náhodný a cestu k nemu si tvrdo vydrela.


Kate Upton tento rok už druhý raz po sebe zdobila obálku špeciálneho plavkového čísla magazínu Sports Illustrated. Je tak jednou z deviatich modeliek, ktoré sa na titulnú stranu dostali dva razy, rekord však patrí Elle Macpherson. Tá sa na obálke Sports Illustrated ukázala päťkrát, pričom ďalším štyrom modelkám vrátane Daniely Peštovej sa to podarilo trikrát. Práve tento magazín v roku 2011 vyhlásil Upton za Nováčika roka a o rok neskôr jej venoval titulnú stranu exkluzívneho plavkového čísla, čím blondínke pomohol naštartovať úspešnú kariéru, počas ktorej nechýbala v množstve rebríčkov najpríťažlivejších žien. Ukázala sa aj na obálkach ďalších prestížnych magazínov a objavila sa vo viacerých reklamách. Podľa portálu Models.com je momentálne treťou najsexi modelkou na svete, pred ňou sa umiestnili len Adriana Lima a Gisele Bündchen.

Zdroj: SITA
Foto: AP Photo/Vogue, AP Photo/Lionel Cironneau, AP Photo/Starpix, Kristina Bumphrey, AP Photo/Diane Bondareff, AP Photo/Starpix, Andrew Toth

- - Inzercia - -