Dnes je nedeľa, 21.apríl 2019, meniny má: Ervín
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Kim a Kanye oslávili prvé výročie

máj 25, 2015 - 19:32
Je to už rok, čo si televízna hviezda Kim Kardashian a rapper Kanye West povedali svoje áno. Obrad sa uskutočnil na zámku Versailles 24. mája, mladomanželom zaspievala speváčka Lana Del Rey v sprievode päťdesiatčlenného orchestra a po obrade sa manželia previezli Parížom v historickom koči. Takto si na svoj veľký deň zaspomínala aj Kim Kardashian na sociálnej sieti Instagram.
Napriek tomu, že sa Kim Kardashian a jej manžel Kanye West na fotografiách takmer vôbec neusmievajú, niet pochýb o tom, že sú spolu veľmi šťastní. Svedčí o tom aj bohatá nádielka fotografií, ktorú Kim zverejnila na sociálnej sieti Instagram.
 
 
Celebritný pár čakalo v Paríži mnoho zážitkov. Deň pred svadobným dňom sa Kim a Kanye prechádzali spolu so slávnym módnym návrhárom Valentinom v jeho súkromných záhradách. „Len sa tak trochu prechádzame Valentinovými záhradami. Žiadna veda! Deň pred svadbou pre nás Andre Leon Talley, Giancarlo Giammetti a Valentino pripravili najúžasnejšie neskoré raňajky na oslavu a my budeme navždy vďační za tieto spomienky! Toto bol najlepší týždeň môjho života! napísala Kim Kardashian na sociálnej sieti.
 
 
Slávny módny návrhár nepohostil len manželov ale aj ostatných svadobčanov. Po skupinovej fotografii sa snúbenci odviezli až pred Versailles. A do sály obaja vstúpili oblečení v šatách od Margielu.
 
 
Po výmene snubných prsteňov manželov Westovcov čakal rozprávkový koč. Ten ich odviezol na zábavu, kde „tancovali celú noc v daždi.“
 
 
 
Romantická parížska svadba bola pravdepodobne len začiatkom rozprávkového života Kim Kardashian a Kanye Westa.
 
 
„Tak veľmi milujem tohto muža! Šťastné výročie, miláčik! Navždy.“ Kim Kardashian
 
Zuzana Čapčíková

- - Inzercia - -