Dnes je nedeľa, 21.apríl 2019, meniny má: Ervín
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Kolekcia „Orient v Ríme“ plná nádherných šperkov

marec 21, 2015 - 10:45
V kolekcii vytvorenej pre Haute Couture Raffaelli Curiel, ktorá sa nazýva “Orient v Ríme” sa lesk orientu a západný dizajn stretáva v jedinečných šperkoch. Abstraktné byzantské symboly a prepletaná textúra typická pre oblasť Thajska a Filipín sa v šperkoch spájajú s elegantnou zručnosťou.
Celé súpravy vytvorené z korálov rôznych gradácii, od svetloružovej, cez pomarančovo žltú až po vínovo červenú, kamienky neopracovanej tyrkysovej, citrónovo žlté a azúrové topásy, akvamarín a nefrit, jantár a perleť zasadené do strieborných a zlatých plátkov na oslavu línii a farieb a svetla fantastického orientu počas cesty časom do metaforických miest. Zlato, drahé kamene, jemná zlatnícka práca, antické talizmany vyrobené z tmavého striebra, objet trouve’, kvety a motýle, prispôsobené pre ženu so silným charakterom v bezčasovom meste zázrakov, akým je Rím.
 
Na tejto prehliadke predstavili svoju zručnosť Marina Corazziari či Luca Litrico.
 
 
 
Marina Corazziari, jewels designer, scénografka, dcéra umenia  pochádza z rodiny architektov. Medzi Rímom, Parížom a Trani kde má sídlo už pracuje niekoľko rokov. Po vyše dvadsiatich rokoch práce má na svojom konte viac ako 200 výstav a na takmer všetkých sa osobne zúčastnila, či už v Taliansku alebo v zahraničí.
 
 
Po mnohých úspechoch na medzinárodnej úrovni sa verejnosti stala známa Dielňa Luca Litrico ako „Dielňa mocných“ a „Dielňa studenej vojny“. Dnes chce Luca potvrdiť svoju prítomnosť vo vlasti tým, že na móla prinesie mladú kolekciu Alta Sartoria Maschile. Krajčírska dielňa Luca Litrico dnes klientom ponúka možnosť donáškovej služby a snaží sa o sprostredkovanie najkvalitnejších služieb, limitovanej edície a autentickosti, na ktoré si klientela zvykla a naďalej si ich žiada.
 
Zdroj a foto: red

- - Inzercia - -