Dnes je sobota, 20.apríl 2019, meniny má: Marcel
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Krásna Dominika Mirgová: Provokuje v novom klipe!

máj 27, 2014 - 13:03
Dominika Mirgová zverejnila svoj úplne nový videoklip, v ktorom predviedla odvážne krivky, ale vôbec po prvýkrát aj svoje autorské kvality. Speváčka napísala skladbu Vám svojim fanúšikom, vďaka ktorým je tam kde je a tvrdí, že si ide za svojim cieľom. Vypočujte si jej nový hudobný počin.
Po úspechu albumu #Nová prekvapila Dominika Mirgová fanúšikov úplne novou skladbou, v rámci ktorej vystupuje vôbec po prvý krát ako autorka textu. „Fanúšikovia ma veľmi inšpirujú, bez nich by som tu nebola a preto som im napísala a venovala skladbu Vám, pretože len vďaka im dáva význam to, čo robím,“ prezradila Dominika, ktorá má už teraz v hlave jasno, ako bude jej ďalší album znieť. 
 
 
V skladbe Vám však speváčka otvára okrem ďakovania fanúšikom aj iné témy. „Určite sú tam odkazy aj pre neprajníkov, no vraciam sa aj na začiatok, keď som s hudbou len začínala a postupne pochopila, ako veci fungujú a že ich tak nechcem. Mám vlastnú cestu, mám sny a ciele a idem za nimi, no nevyberám si jednoduché chodníčky. Robím čo ma baví a ako ma to baví a mám pri sebe „svojich“ ľudí. O tom to celé je,“ prezradila mladá speváčka, ktorá ku skladbe Vám stihla nakrútiť aj videoklip: „Bol to náročný deň, ale zvládli sme to a s výsledkom som maximálne spokojná, myslím, že aj ľuďom sa bude páčiť. Mala som tam kamarátov, môj tím, moju rodinu, moje decká z tanečnej skupiny, mojich ľudí.“ V štýlovom videoklipe sa ukázal aj spomínaný Kali, Miro Jaroš, či moderátorka Európy 2 Dominika Dadíková. 
 
Zdroj: Galgan Music
Foto: Michal Petrík
 
Podobné články:
 
 
 

- - Inzercia - -