Dnes je utorok, 16.júl 2019, meniny má: Drahomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Kristína v novom videoklipe utiekla spred oltára

júl 06, 2015 - 13:33
Speváčka Kristína dnes zverejnila nový videoklip k pesničke Ta Ne, ktorú nájdete na jej minuloročnej výberovke hitov. Samotné audio má na youtube už viac ako milión prezretí, čo je v našich končinách nevídaný úspech. Dlho očakávané video hýri farbami, dobrou energiou a po boku krásnej Kristíny sa objaví herec Michal Hudák.
Kristína je naďalej verná úspešným hereckým menám. V predošlých videách sa po jej boku objavili také herecké legendy ako Ladislav Chudík či Miroslav Donutil a tentokrát vybrala obľúbeného herca, moderátora a zabávača Michala Hudáka, ktorý si zahrá rolu bláznivého východniara.
 
„Keďže pesnička Ta Ne má vtipný text, chcela som, aby videoklip pôsobil farebne, živo a s humorným príbehom. Preto som na nakrúcanie pozvala aj Michala Hudáka. Je to naozaj skvelý zabávač, úžasný herec a hlavne rodený východniar, čo si táto pieseň tak trošku aj žiadala. Myslím si, že vďaka jeho účinkovaniu to nabralo ten správny šmrnc,“ dodala Kristína.
 
 
Video k pesničke Ta Ne mal na starosti český režisér Matěj Pichler, s ktorým Kristína pracovala aj na vizuáli pre pesničku Rozchodový reggaeton. Nakrúcalo sa v Prahe a spolu s Kristínou sa vo videu objaví aj niekoľko tanečníkov. O choreografiu sa postaral Peter Smolík. Video z nakrúcania si pozrite tu
 
Kristína sa ako jedna z mála slovenských speváčok môže tešiť aj veľkému úspechu v Českej Republike. Na jeseň ju čaká ďalšie turné po Česku a Slovensku a leto má rovnako plné koncertov. Finalistka tanečnej šou Tanec Snov sa tento rok objavila aj na striebornom plátne v českej komédii Život je život. Napriek pracovnej vyťaženosti si Kristína nájde aj čas na oddych a chystá sa na dovolenku do Toskánska.

Ak vás zaujal videoklip, určite si pozrite aj video z nakrúcania o ktoré sa postaral Dominik Besler. „Oslovili ma niekedy v januári tohto roku a teraz máme jún. Dlho sme to plánovali. Myslím si, že to je veľký klip, ktorý má málokto v Česku alebo na Slovensku,“ hovorí režisér o spolupráci s Kristínou. „Klip je pomerne dosť komplikovaný. Máme tu jazdiace plochy a štyri dekorácie,“ dodáva. 

Dušan Marko, Foto: Facebook, Video: Youtube

- - Inzercia - -