Dnes je streda, 24.apríl 2019, meniny má: Juraj
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Herečka s dušou Parížanky

marec 26, 2010 - 16:32
Lucia Hurajová-Rózsa a jej módne inšpirácie, životný štýl, vychytávky, obľúbená práca a všetky veci, bez ktorých si nevie predstaviť život.

Moja inšpirácia
Inšpirujú ma v prvom rade ľudia na ulici, milujem sedieť v Paríži na terase a dívať sa okolo seba. Milujem výtvarné umenie, takže sa vždy nechám zlákať novou výstavou alebo zájdem k mojim priateľom do ateliéru, „Elle“ ako ona, Vogue, Alexander Mc Queen, a napokon „eux“ ako muži...

 

 

 

 

 

 

Môj štýl
Klasická elegancia, archetypálne strihy, kvalitné materiály a nadčasovosť. Jednofarebnosť jednotlivých kusov. Ak ozdoba, tak potom výrazná, ak ornament, tak originálny, jednoducho zapamätateľný na prvý pohľad. No a nezabúdam na topánky a kabelky, tam zväčša nešetrím.

 

 

 

 

 

 

Moje vychytávky
Neviditeľné šaty od Elie Saab, klobúk od Jean Paul Gaultiera, biely kostým od Chanela alebo bude stačiť zdravé sebavedomie, pozitívne myslenie a neodolateľný úsmev?

 

 

 

 

 

 

 

Neviem si predstaviť život bez
Bez mojej rodiny, ale keď sa bavíme o lifestyle, tak maskara je naozaj geniálny vynález, perly a ruže vo vlasoch, na klopách, na perách alebo v mojom mene.

 

 

 

 

 

 

 

Moja práca
Moja práca je zároveň mojou najväčšou vychytávkou, okrem toho, že ma nesmierne baví, prináša mi radosť a napĺňa ma energiou, má v sebe zakódovanú nutnosť prezliekať sa za iné osoby, a to sa nám ženám veľmi páči, môcť si každý deň vyjsť v inej koži.

 

Autor: MILAN ŠTEFAN
Foto: archív

- - Inzercia - -