Dnes je sobota, 30.máj 2020, meniny má: Ferdinand
Čas čítania
5 minutes
Zatiaľ prečítané

Magické milovanie

august 06, 2010 - 14:45
Ak ste sa už zmierili s tým, že nikdy nezažijete taký orgazmus, ako popisujú romány červenej knižnice, možno by ste mali vyskúšať milovať sa trochu inak. Lebo všetci máme v sebe magickú dimenziu, len ju treba prebudiť.
Sexuálna energia je najvyššia tvorivá sila v prírode, vďaka ktorej vzniká nový život. Neobmedzuje sa však len na plodenie detí, ale vyjadruje sa mnoho ďalšími spôsobmi. Asi nebude náhoda, že najväčší umelci, ako Pablo Picasso, Henry Miller alebo Lev Tolstoj, boli aj veľmi silno sexuálne orientovaní. Mágia je zase naša vlastná tvorivá sila, s jej pomocou napríklad realizujeme zmeny vo svojom živote. A tieto dve sily sa zjednocujú práve pri sexuálnom spojení. Problém nastáva, keď sexuálnu energiu nevedomky blokujeme zbytočnými pocitmi ostychu či negatívnymi postojmi, ktoré dlhodobo sprevádzajú náš sexuálny život. Len čo však tieto pocity prekonáme, naša sexuálna energia získa silu, ktorá dokáže zmeniť všetko – svet, naše vzťahy i nás samotných.

Všetko sa začína v hlave

Pri súčasnom spôsobe milovania majú ženy tendenciu odsúvať svoje vlastné pocity v prospech muža, svoju rozkoš odkladajú na druhú koľaj, kým muži sa koncentrujú na svoj výkon a natoľko sa snažia dať partnerke orgazmus, až takisto zabúdajú na svoju vlastnú rozkoš. Partneri tak narušujú prirodzené prúdenie sexuálnej energie a oslabujú orgazmus. Mnohí sexuálny styk prežívajú, no duševne sú niekde inde, pretože sa boja citovo zapojiť. A mnohých napadajú neprestajné obavy typu: „Nepodarí sa mi vzrušiť ho/ju“. Ak však chceme pocítiť skutočnú rozkoš z milovania, nesmieme sa báť vyjadriť svoje pocity a musíme podstúpiť riziko, že budeme zraniteľní – len tak totiž môžeme odblokovať sexuálnu energiu.

Najlepšou zárukou k úspechu je dôvera vo vlastné schopnosti. Stačí si veriť a uvoľniť sa. Nájdite v sebe odvahu prežiť svoje divoké ja. Pomáha, ak si predstavíte, že ste niekým iným – možno ste herečka rozohrávajúca vášnivú scénu alebo divoká vlčiča v období ruje. Ľahšie stratíte zábrany a paradoxne práve vtedy budete najviac samy sebou. Morálne zásady iba obmedzujú vášeň a spontánnosť. Nebojte sa byť kreatívni a divokí, láska udrží vašu skrytú agresívnosť pod kontrolou. Buďte plne prítomní pri styku, sústreďte sa len na svoj dych, pocity a vnemy.

Magický kruh
Teórie magického milovania hovoria, že magické techniky bez obradu nie sú mágia. Obrady totiž čistia myseľ, sústredia vaše zmysly a otvárajú srdce. Neskôr sa možno dokážete oddávať sexuálnej mágii za akýchkoľvek podmienok, spočiatku vám však obrady veľmi pomôžu. V prvom rade by ste mali zo spálne vyhnať všetky negatívne energie. Otvorte okná a gestami vyžeňte z izby všetko zlé a privolajte radosť a lásku. Trikrát obíďte v izbe kruh proti smeru hodinových ručičiek, zoberte kamene, lupene kvetov a vytvorte z nich magický kruh. Na kamene môžete namaľovať symboly zverokruhu a prírodných živlov. Na východnej strane kruhu si postavte malý oltárik so sviečkou, ktorá symbolizuje svetlo ducha, s kryštálom, ktorý pôsobí ako prijímač a zosilovač energie, a s predmetmi, ktoré sú vám blízke (sošky, obrázky...). Osprchujte sa, navoňajte, zapáľte sviečku, stlmte svetlá a pustite príjemnú hudbu. Magické milovanie sa môže začať.

Striptíz pre partnera
Rituálny tanec vás naučí cítiť sa dobre vo vlastnom tele. Zahrajte chrámovú bohyňu, orientálnu tanečnicu alebo odvážnu prostitútku, hlavne si nerobte starosti, že budete vyzerať ako štetka. K vašej novej role zlaďte kostým, ktorý ľahko vyzlečiete, vyberte si rytmickú, zmyselnú hudbu, napríklad domorodú, a začnite sa vlniť. Všetky pohyby by mali vychádzať z brucha, ktoré je stredom rovnováhy. Zavrite oči a nikam sa neponáhľajte. Dotýkajte sa svojho tela, vrátane intímnych partií, pomaly sa vyzliekajte, až budete nakoniec tancovať celkom nahá.

Zmyselná masáž
Veľmi účinné je, ak partnera na magické milovanie pripravíte prostredníctvom masáže čakier, ktorými bude prúdiť sexuálna energia. Položte partnera na brucho a začínajte na prvej čakre – v mimoriadne citlivej oblasti medzi krížami a zadkom – a pokračujte až po poslednú čakru na temene hlavy. Prikladajte ruku na pomyselné body jednotlivých čakier, predstavujte si ich farby a prúdiacu energiu. Nepohybujte len rukami, ale celým telom v súlade s dýchaním. To harmonizujte spolu s vaším partnerom. Na usmernenie energie na záver svojmu miláčikovi pomasírujte chodidlá.

Dráždivá predohra
Pri predohre by ste mali svojho milenca žiadať o to, čo naozaj chcete, mali by ste ho viesť a usmerňovať. Partner by vám mal hladiť celé vaše telo, mal by dráždiť váš klitoris a zároveň druhou rukou nahmatať bod G. Po niekoľkých orgazmoch by ste si mali úlohy vymeniť s tým rozdielom, že partnerovi nikdy nedovolíte ejakulovať. Niekoľkokrát ho dostanete na pokraj vyvrcholenia, ale presne pred ejakuláciou prestanete a začnete odznova. Záverečný orgazmus bude o to intenzívnejší a prebudená sexuálna energia sa rozptýli do celého jeho tela. Začnite hladením, obaja zhlboka a rovnako dýchajte, občas mu jemne zahryznite do krku alebo fúknite do ucha, šteklite ho vlasmi a svojimi bradavkami, masírujte mu zadok, akoby ste miesili cesto, dotýkajte sa vnútornej strany jeho stehien.

Začnite mu stimulovať penis a nezabúdajte pritom na uzdičku (na spodnej strane penisu pod žaluďom), potom mu masírujte hrádzu (miesto medzi mieškom a análnym otvorom), nahmatajte mu predstojnú žľazu (mäkká a hubovitá žľaza tvaru gaštanu v análnom otvore). Tá je u mužov niečím ako bod G u žien. Ak vám to partner dovolí, vojdite pomaly ukazovákom do jeho análneho otvoru. Počkajte pár sekúnd, až sa zvierač uvoľní a zájdite hlbšie. Ohnite prst a mierne vibrujte rukou. Tie zručnejšie z vás môžu skúsiť stimuláciu penisu jednou rukou a zároveň masáž predstojnej žľazy druhou rukou.

Magický akt
Mnohí poznajú orgazmus len ako výbušnú energiu v genitáliách, teda v spodných čakrách, kde sa energia spája so žiarlivosťou a túžbou vlastniť svojho milenca. Ak však sexuálna energia prúdi všetkými čakrami, môžeme zažiť úplne nové druhy orgazmických pocitov. Napríklad len energia vo 4. čakre spôsobuje orgazmus srdca spojený s nepopísateľným pocitom voľnosti a oslobodenia. Vtedy sa vznášate ako parašutista. Ak chcete, aby sexuálna energia prúdila celým vaším telom, stačí, že si v sebe predstavíte priechodný kanál.

Pri sexuálnom spojení dýchajte s partnerom striedavo a predstavujte si, ako sa vám v oblasti panvy rozlieva energia sfarbená do červena. Mysľou ju postupne prenášajte do ďalších čakier až k poslednej, siedmej. Postupne, ako energia prechádza čakrami, mení svoju farbu. S prichádzajúcim orgazmom pomaly zabúdajte na dýchanie a v momente orgazmu pomyselne vypustite energiu do vesmíru. Vy môžete mať niekoľko orgazmov po sebe, partner by mal svoj vrchol odďaľovať dovtedy, až sa na záver zladí s vaším posledným vyvrcholením. Po milostnom spojení usmerníte energiu tak, že ostanete v objatí. Okrem klasickej sústredenej kopulácie ešte funguje spontánna, pri ktorej sa nesústredíte na techniku, ale na svoje pocity, vnemy a spontánne prúdenie energie.

ČAKRY
1.    sexuálne centrum – oblasť genitálií, panvy a chodidiel; farba červená
2.    centrum hara – dolná časť brucha 3 cm pod pupkom; farba oranžová
3.    solárny plexus – miesto pod hrudným košom; farba žltá
4.    srdečné centrum – oblasť srdca; farba zelená
5.    krčné centrum – krk, ústa; farba modrá
6.    tretie oko – oblasť medzi obočím; farba fialová
7.    vrcholné centrum – temeno hlavy; farba biela

KĽÚČ K ÚSPECHU

-    dýchajte zhlboka až do brucha
-    pohybujte sa vždy v súlade s dýchaním
-    vyjadrujte nahlas, čo cítite
-    sťahujte svaly panvového dna
-    veľa sa s partnerom v posteli smejte, rozprávajte si vtipy

PREČÍTAJTE SI:
Margo Anand – Umenie sexuálnej mágie

Autor: ZUZANA GREIZINGEROVÁ
Foto: Isifa

- - Inzercia - -