Dnes je streda, 24.júl 2019, meniny má: Vladimír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Lily Allen je v nemocnici

máj 08, 2014 - 15:50
Britskú speváčku Lily Allen hospitalizovali pre podozrenie z otravy jedlom. Už od stredy vraj neustále zvracala a trápila ju vysoká teplota.
Dvadsaťdeväťročná interpretka o tom informovala dnes ráno prostredníctvom služby Instagram. "Mám sa fajn, ľudia, iba potrebujem do seba dostať nejaké tekutiny, pretože v sebe nedokážem nič udržať," pripísala k fotografii, na ktorej leží s hadičkami v ruke na nemocničnej posteli. "Vyzerám ako fanúšik kapely My Chemical Romance," uviedla o niekoľko hodín neskôr na sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter.
 
Infoblok:
Lily Allen po prvý raz predstavila verejnosti svoju hudbu v roku 2005, keď zverejnila niekoľko skladieb na portáli MySpace. Keďže si získala fanúšikov, nahrávacia spoločnosť Regal Recordings jej ponúkla zmluvu a následne so singlom Smile z debutovej nahrávky Alright, Still (2006) ovládla britský singlový rebríček. Komerčne úspešný album jej priniesol i nominácie na Brit Award či Grammy. O tri roky neskôr uzrela svetlo sveta druhá štúdiovka It's Not Me, It's You, ktorú v roku 2010 nominovali na Brit Award v kategórii Najlepší britský album a Allen si z ceremoniálu odniesla sošku pre Najlepšiu britskú sólovú interpretku. Z tejto nahrávky, ktorá sa umiestnila na vrchole britského albumového rebríčka, pochádzajú úspešné single ako The Fear a Not Fair. Allen má na konte aj tri prestížne ceny Ivor Novello, ktoré udeľuje Britská akadémia textárov, skladateľov a autorov (BASCA). Speváčka ohlásila koniec kariéry v roku 2009, no k hudbe sa vrátila, pretože sa údajne doma nudila. Pred pár dňami vydala svoj tretí štúdiový album Sheezus (2014).
 
Podobné články:
 
 
 
Zdroj a foto: SITA

- - Inzercia - -