Dnes je sobota, 20.júl 2019, meniny má: Iľja, Eliáš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Lucia Hurajová pokrstila erotický triler

október 07, 2014 - 15:03
Erotický triler prináša príbeh krásnej a úspešnej Sabríny, ktorej život strpčí temné bremeno minulosti.Čitateľ sa s ňou stretáva v čase, kedy sa rozhodla skoncovať s manželovým fyzickým i psychickým vydieraním a odhodláva sa na život po boku nového partnera Adriána. Jej posledný boj ju však ešte len čaká.
Saturácia 1 – takýto nevšedný názov dostala prvotina mladej a talentovanej spisovateľky Adriany Šinka, ktorá nedávno vyšla v elektronickej forme. „Ide o erotický triler. Pri jeho písaní som sa neriadila len svojimi túžbami a skúsenosťami, ale aj predstavami ľudí z môjho okolia. Urobila som si malý prieskum a sama som bola prekvapená, po čom ľudia túžia a koľko rozmanitostí a štýlov sa nachádza v samotnej erotike,“ povedala na margo svojej knižky autorka, ktorú k písaniu inšpiroval seriál Sex v meste. Úlohy krstnej mamy sa zhostila herečka Lucia Hurajová, ktorá cédečko s knižným obsahom posypala lupeňmi ruže.  Kniha je aktuálne k dispozícii v elektronickej podobe, ale jej tlačená verzia by mala vyjsť ešte do konca roka. „Svojím románom by som rada vyplnila miesto v segmente napínavej a ľahko erotickej oddychovej literatúry, ktorá poteší nielen ženy, ale aj mužov,“ hovorí autorka Adriana Šinka a dodáva, že e-kniha vychádza nielen v slovenskej, ale pre zahraničný trh aj v anglickej verzii. 
 
 
Saturácia I. prináša príbeh krásnej a úspešnej Sabríny, ktorej život strpčí temné bremeno minulosti. Čitateľ sa s ňou stretáva v čase, kedy sa rozhodla skoncovať s manželovým fyzickým i psychickým vydieraním a odhodláva sa na život po boku nového partnera Adriána. Jej posledný boj ju však ešte len čaká.  „Autorka románu Adriana Šinka nás drží po celý čas v napätí, ako táto hra na mačku a myš dopadne. Román určite poteší všetkých tých, ktorí majú radi napätie, vzťahové problémy, či chuť sexuálnej príťažlivosti,“ hovorí krstná mama knihy, herečka Lucia Hurajová.
 
 
E-kniha Saturácia I. je aktuálne v predaji v slovenskej aj v anglickej verzii na stránkach Amazon.com a od októbra aj na Readprovocative.com, ako aj na iných nákupných portáloch. Elektronická verzia jej druhej časti Saturácia II. bude v online predaji koncom októbra, tlačená verzia na jar 2015. Vydavateľom projektu Saturácia je spoločnosť Label One, obchodným partnerom spoločnosť VEKTOR EU a špeciálnym partnerom Max autopožičovňa. 
 
Autorka Adriana Šinka vyštudovala finančný manažment na Fakulte manažmentu Univerzity Komenského v Bratislave. Pôsobila v modelingu, pracovala aj ako novinárka a manažérka na rôznych projektoch. 
 
 
Zdroj a foto: red

- - Inzercia - -