Dnes je piatok, 22.február 2019, meniny má: Etela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Lukáš Adamec predstavil prvý sólový singel

február 14, 2013 - 15:58
Víťaz ostatnej česko-slovenskej SuperStar predstavil pieseň s názvom Ty vieš na Valentína.

 

Víťaz ostatnej česko-slovenskej SuperStar Lukáš Adamec predstavil svoj prvý sólový singel s názvom Ty vieš. Textársky sa o vznik balady pričinili Vlado Krausz a bývalý basgitarista skupiny IMT Smile Tomi Okres.
 
"Spolupráca s Tomim vyplynula prirodzene z toho, že máme podobné hudobné cítenie, a preto sme sa rozhodli využiť to. S textom k tejto skladbe som sa úplne stotožnil, pretože ako moju nekonečnú lásku k ženám, tak i situácie, ktoré som v živote prežil a cítil, tento text vystihuje," prezradil Adamec, ktorý je členom skupiny Siempre. "Od neodchádzam, ani si nedávame pauzu. Rád by som ostal naďalej súčasťou kapely a popri tom sa vydal aj druhým smerom, ktorým možno oslovím nových fanúšikov a rozšírim si obzory," vysvetlil Košičan. Spevák odpremiéroval skladbu na sviatok svätého Valentína, no nechcel prezradiť či sám má priateľku. "Je na každom poslucháčovi, aby to posúdil sám. Možno to nebude až také ťažké," dodal. 
 
Kapela Siempre vznikla v roku 2008 a okrem Adamca v nej pôsobia aj gitarista Peter Malinovský, bubeník Kamil Sinicyn a basgitarista Tomi Okres, ktorý vystriedal Adyho Podhorského. Na jar 2009 formácia nahrala prvé demo, ktoré pozostávalo z troch piesní. O rok v marci vydali svoj eponymný debutový album, ktorý obsahoval jedenásť skladieb. V roku 2011 sa Lukáš Adamec prihlásil do šou Česko Slovenská SuperStar, ktorú vyhral. Kapela sa tak dostala do širšieho povedomia verejnosti. 
 
Autor: SITA
Foto: SITA/Ivan Kopčáni

- - Inzercia - -