Dnes je piatok, 19.apríl 2019, meniny má: Jela
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Bratislavské módne dni 2015: Lukáš Kimlička šil plesové šaty horúcou ihlou

december 10, 2015 - 15:56
Počas exkluzívnej prehliadky plesových šiat 10. ročníka Bratislavských módnych dní predstavil nádherný model aj Lukáš Kimlička.
Uznávaný módny návrhár priniesol na mólo v hoteli River park noblesné šaty, ktoré publikum uchvátili nie len strihom, ale aj čipkovaným vrchom, ktorý bol do detailu prepracovaný. Tento exkluzívny model predviedla bývala Miss Slovenska, Kristína Krajčírová. Podľa slov dizajnéra bol výber modelky jednoznačný. Talentovaný návrhár je stálym členom Bratislavských módnych dní a pozvanie ho vôbec neprekvapilo. 
 
 
Medzi jeho klientky patria známe tváre slovenského šoubiznisu. Jeho kolekcie sa objavili nielen na Slovensku, ale aj na svetových mólach.
 
Prichádzajúca plesová sezóna patrí medzi najlepšie obdobie pre módnych návrhárov a preto má aj prominentný stylista práce vyše hlavy. Modely, ktoré vytvára na významné plesy sa budú niesť v štýle ženskosti, elegancie a noblesy. Objednávky sú podľa jeho slov v plnom prúde, avšak popri pracovných povinnostiach sa teší na Vianoce strávené v kruhu rodiny.
 
V krátkom rozhovore sa dozviete koľko mu trvalo navrhnúť šaty na exkluzívnu módnu prehliadku a aj to ako pristupuje k svojim klientom.

Klaudia Fiolová, Video: Lukáš Kolenič, Foto:Martin Rinčo

- - Inzercia - -