Dnes je streda, 17.júl 2019, meniny má: Bohuslav
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Mamba po vypadnutí v X FACTORE prekvapuje: Nový song!

máj 23, 2014 - 14:06
Medzi fanúšikmi mladej speváčky sa okamžite zdvihla vlna nespokojnosti s rozhodnutím porotcu Ondřeja Brzobohatého. Jednohlasne sa zhodujú, že ich favoritka mala v súťaži pokračovať. Speváčka sa preto rozhodla fanúšikom poďakovať za ich obrovskú podporu, a to v podobe hudobného darčeka...
Krásna speváčka zaujala slovenský manažment, ktorý stojí i za úspechom speváčky Celeste Buckingham. Pomocnú ruku pri uvedení prvého singla podal Mambe Celestin manažér Lumír Mati. Ďalším silným menom, ktoré vložilo dôveru do novej tváre s umeleckým menom Mamba, je producent Martin Maxo Šrámek z nahrávacieho štúdia Littlebeat. Ten je zároveň dvorným producentom Celeste Buckingham a pravidelne spolupracuje i s Majkom Spiritom či Zdenkou Prednou. Obaja hudobní mentori sa zhodujú, že nadaná speváčka mala potenciál dostať sa v šou oveľa ďalej, čoho dôkazom sú i reakcie fanúšikov na vypadnutie ich favoritky. Podporiť Mambine spevácke ambície sa rozhodla tiež spoločnosť, ktorá dáva mladým nadaným umelcom priestor na realizáciu.
 
„Naším cieľom je podporiť talentovaných jedincov či skupiny, vytvoriť im priestor na ich rozvoj a dať im príležitosť, ukázať, čo v nich je. Pomáhame im v ich začiatkoch a vzrastoch. Príkladom je aj Dáša Šarközyová, mladá, krásna a neskutočne talentovaná speváčka,“ vysvetľuje Lenka Čurlej z Farenza production. 
 
 
Za podpory silného tímu sa Mamba rozhodla poslať poďakovanie fanúšikom, ktorí vytrvalo protestovali na sociálnych sieťach proti jej vypadnutiu z prestížnej súťaže. Za intenzívnu podporu im ich obľúbenkyňa posiela dar v podobe nového singla „Goodbye Boy“, na ktorom s Martinom Maxom Šrámekom a Mišom Bielym pracovala už dávnejšie, a pri tejto príležitosti sa ho rozhodla „refreshnúť“ a vypustiť do sveta.
 
„Myslím si, že nová skladba je tou najkrajšou a najvhodnejšou formou vďaky všetkým mojim fanúšikom za množstvo reakcií a povzbudivých slov, ktorými ma zahrnuli v okamihu, keď sa pre mňa X Factor skončil. Nesmierne si ich podporu vážim a chcem, aby to vedeli. Preto nový singel venujem práve im,“ odkazuje Mamba fanúšikom. „Skladba opisuje "taliansky typ vzťahu" vo fáze,  kedy jeden z dvojice žobroní o lásku toho druhého, hoci si uvedomuje, že takýto nefunkčný vzťah by bolo lepšie ukončiť. Veľmi sa mi páči druhá polovica pesničky - prichádza zlom a človek si zrazu uvedomí svoju hodnotu a rozhodne sa ísť ďalej, 
napriek láske, ktorú bude cítiť k tomu druhému navždy.“
 
Zdroj: SLAVICA, www.slavica.cz
Foto: Michal KUNES Kováč

Podobné články:

Módne kreácie v X Factore! Týmto to nevyšlo...

Nespútaná divoška Celeste

 

- - Inzercia - -