Dnes je štvrtok, 20.jún 2019, meniny má: Valéria
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Manželka Johna Legenda ukázala tehotenské bruško

október 19, 2015 - 13:16
Spevák John Legen a jeho manželka Chrissy Teigen len pred šiestimi dňami oznámili, že sa tešia na príchod prvého spoločného potomka, a modelka už ukazuje tehotenské bruško. So štíhlou postavou sa jej však ťažko lúči.

Modelka Chrissy Teigen prednedávnom povedala, že s manželom plánujú veľkú rodinu. „Chceme veľa detí. Keď sa to stane, stane sa. Je to pre nás ťažké, pretože on stále cestuje a ja tiež pracujem.“ Dodala, že pre slávne osobnosti je to malý zázrak, keď sa im podarí zladiť prácu so založením rodiny. Johnovi Legendovi a jeho manželke sa to napokon podarilo. 

Dvanásteho októbra sa o svoje šťastie podelili s fanúšikmi prostredníctvom sociálnej siete Instagram. „John a ja sme šťastní, že vám môžeme oznámiť, že čakáme dieťa. Ako veľa z vás vie, o dieťa sme sa už chvíľu pokúšali. Nebolo to jednoduché, ale stále sme sa snažili, pretože sme sa nevedeli dočkať, kedy privedieme na svet naše prvé dieťa a naša rodina sa rozrastie.“ Napísala modelka k fotografii, na ktorej jej budúci otecko hladí brucho. „Tešíme sa na všetky dotyky bruška!“ dodala.

To, že sa bude môcť viditeľného bruška dotýkať už o niekoľko dní, Chrissy nevedela. Včera zverejnila fotografiu, na ktorej stojí v kúpeľni pred zrkadlom v obtiahnutých čiernych šatách. Bábätko sa cez šaty hrdo ukazuje svetu a Chrissy vymenila nesmierne šťastie za trochu ženskej márnivosti. „Niekto ide na párty skoro.“ Napísala k fotografii a pridala niekoľko smutných smajlíkov. Dvadsaťdeväťročná modelka zvyknutá na 63-centimetrový obvod pásu si teraz bude musieť zvykať na oblečenie väčších rozmerov.

Veríme, že ju smútok za plochým bruchom a štíhlym driekom opustí hneď, keď ucíti prvý pohyb svojho nenarodeného potomka.

Zuzana Čapčíková
Foto: Instagram Chrissy Teigen
Zdroj: Instagram, US Magazine, HealthyCeleb

- - Inzercia - -