Dnes je nedeľa, 21.apríl 2019, meniny má: Ervín
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Prirodzene krásna

marec 24, 2010 - 12:21
Milé dámy! Ak aj vy túžite urobiť niečo pre seba, napíšte nám do redakcie. V salóne sa budeme venovať aj vašej kráse. Marcela prišla do zmenárne s túžbou zmeniť farbu vlasov. Chcela vyzerať prirodzene, ale najmä chcela odľahčiť a skrátiť dlhé husté vlasy.

Najskôr ošetrenie
Vlasová stylistka Petronela Chrenková zmenila postup svojej práce. Najskôr vlasy umyla ošetrujúcim šampónom, ktorý je vhodný na skrepovatené vlasy, skrátila celú dĺžku o pätnásť centimetrov a až tak pristúpila k strihu. Vlasy na zadnej časti hlavy mierne postupne zostrihala, kontúry okolo tváre sa rozhodla výraznejšie zostrihať od lícnych kostí smerom ku konečnej dĺžke. Určité partie sa preriedili britvou, určenou na takýto úkon. Po dôkladnom prestrihaní Petronela pristúpila k zmene pôvodnej hnedo-gaštanovej farby. Vlasy sa rozhodla presvetliť hustejším svetlým melírom. Zvyšné vlasy natónovala stredne hnedou farbou s mokka odtieňom. Na záver sa celý účes presušil so širokou kefou do hladka a jednotlivé partie sa vyžehlili alebo jemne natočili so žehličkou, čo dodalo účesu jemnosť.

Jemné líčenie
Vizážistka Silvia Morgensteinová sa rozhodla pre jemnejšie líčenie v zemitých tónoch. Na tvár aplikovala hydratačný mejkap tmavšej farby, ktorý vytvoril na tvári mierne opálený vzhľad. Marcela má veľmi pekné hnedé oči, a preto sa Silvia rozhodla naniesť do vnútorného kútika svetlo- béžový očný tieň, ktorý prechádzal do jemne medenej  farby. Pohyblivé horné viečko sa zvýraznilo čokoládovo - hnedým tieňom. Spodné aj horné viečko orámovala čiernou očnou linkou. Na mihalnice vizážistka naniesla predlžujúcu očnú špirálu tmavo hnedej farby. Pery sa pretreli jemným leskom malinovej farby.

Marcela pred úpravou:

 

 

 

 

 

AKCIA na marec:
Ak sa prídete skrášliť do salónu Carla, stylingové prípravky (gél, tužidlo, lak na vlasy) na konečné dotvorenie účesu sú bezplatné. Do salónu Carla môžete prísť v pondelok až piatok od 10:00 do 20:00, v sobotu od 10:00 do 15:00. Telefonický kontakt: 0915/501 311

ANNA BOČKOVÁ
Foto: Tony Štefunko

- - Inzercia - -