Dnes je pondelok, 27.máj 2019, meniny má: Iveta
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Miliónové nohy Taylor Swift utrpeli zranenie

marec 16, 2015 - 10:11
Je známe, že mnoho celebrít si dalo poistiť jednotlivé časti svojho tela na neuveriteľné sumy peňazí. Prsia Dolly Parton majú hodnotu 600-tisíc dolárov, zadok Jennifer Lopez je poistený na milión dolárov. K týmto speváčkam sa údajne pridala aj Taylor Swift, ktorej nohy stoja za 40 miliónov dolárov.

Taylor Swift má skutočne krásne nohy. Pri uzatváraní poistenia žartovala, že by mohli mať hodnotu aspoň milión. Suma, ktorú jej navrhla poisťovňa ju však prekvapila. „Štyridsať miliónov ju šokovalo. Bola pre to dokonca trochu zahanbená.“ Povedal zdroj z okolia mladej speváčky. Či k uzavretiu poistenia došlo, Taylor Swift nikdy oficiálne nepotvrdila. To jej však nebráni, aby si sama zo seba neurobila žart.

Milovníčka mačiek totiž zdieľala na sociálnej sieti Instagram fotografiu, kde jej dlhú štíhlu nohu zdobí niekoľko krvavých škrabancov. „Skvelá práca, Meredith. Ja som len skúšala milovať ťa a ty mi teraz dlžíš 40 miliónov dolárov.“ Pripísala k fotografii.

K ďalšej fotografii, na ktorej hlboké škrabance od svojej mačky Meredith prekryla náplasťou, pripísala: „Nemohla som si odpustiť urobiť si z toho žart, mohla?“

Taylor Swift sa na svojho domáceho miláčika podľa všetkého nehnevá. Na svoje miliónové nohy si ale určite bude dávať väčší pozor.

Zuzana Čapčíková
Foto: Instagram Taylor Swift

- - Inzercia - -