Dnes je pondelok, 15.júl 2019, meniny má: Henrich
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Mini verzie slávnych z Grammy 2015

február 18, 2015 - 11:24
Slávnostné odovzdávanie cien Grammy máme tento rok za sebou. Róby známych osobností upútali svojou farebnosťou, strihom i menami ich módnych návrhárov natoľko, že sa o nich bude ešte dlho hovoriť. Oblečenie z červeného koberca upútalo aj fotografku Tricciu Messeroux, ktorá sa zaoberá fotením outfitov celebrít na deťoch.

Fotografka Triccia Masseroux premenila niekoľko detí na osobnosti zo sveta showbiznisu. Nielen ich šaty, účesy, doplnky, ale aj postoj a výraz tváre vytvorili z detí dokonalé zmenšené kópie speváčok a spevákov.

Rihanna, Beyoncé, Taylor Swift či rapperka Iggy Azalea, kontroverzná Kim Kardashian s manželom Kanye Westom, ktorý sa nikdy neusmieva a mnohí ďalší majú svojho malého dvojníka.

Deti sa pri fotení svojich idolov zabavili. „Beyoncé je hudobný génius,“ myslí si malý Kanye West a jeho manželka sa pravdepodobne vžila do role dcéry realitného magnáta. „Vyzerám úžasne,“ prehlásilo dievčatko.

Malinká Ariana Grande má rada svoje šaty, pretože sú veľmi lesklé a dlhé, dvojníčky Beyoncé a Iggy Azaley majú talent na spev a rap. Možno sa raz dočkajú vlastnej ceny Grammy. „Toto fotenie sa mi páči preto, že je zábavné vcítiť sa do svojej postavy,“ uzavrela malá rapperka.

Zuzana Čapčíková
Foto: Triccia Masseroux - toddlewood.com
Video: YOUTUBE

- - Inzercia - -