Dnes je utorok, 16.júl 2019, meniny má: Drahomír
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Missky budú rozdávať vajíčka. Prídete ich vyšibať?

apríl 02, 2014 - 10:28
Finalistky súťaže Miss Slovensko milujú tradície. V duchu prichádzajúcich veľkonočných sviatkov sa rozhodli rozdávať odvážnym šibačom maľované vajíčka. Tie však nie sú ich vlastným výtvorom, vytvorili ich malí pacienti z onkologického oddelenia bratislavských Kramárov. Finalistky sa rozhodli podporiť dobrú vec.
V sobotu 5. apríla môžete v nákupnom centre v centre Bratislavy stretnúť takúto sexi úderku. Finalistky súťaže Miss Slovensko podporia Nadáciu Kvapka nádeje a budú rozdávať veľkonočné kraslice, maľované malými pacientmi z detského trapsplantačného oddelenia na bratislavských Kramároch. V duchu blížiacich sa Veľkonočných sviatkov ich môžete skúsiť aj vyšibať. „Dievčatá sú hrdé Slovenky, k tradíciám majú pozitívny vzťah. Navyše podujatie má dobrodčinný rozmer, tak sme sa ho rozhodli podporiť,“ prezradila riaditeľka súťaže Magdaléna Šebestová.
 
 
Podujatie O kvapku lepšia šibačka organizuje Nadácia Kvapka nádeje v spolupráci s obchodným centrom Central. Na návštevníkov čaká hudobný program, možnosť zoznámiť sa s aktivitami nadácie a podporiť jej činnosť.
 
 
Zdroj a foto: Galgan Music

- - Inzercia - -