Dnes je nedeľa, 16.jún 2019, meniny má: Blanka, Bianka
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Mobilné vecičky, ktoré patria do kabelky

máj 29, 2014 - 08:27
Dnes sú in tablety a smartfóny. Ak sa chcete držať trendov, s výberom toho pravého dokážeme poradiť. Máme pre vás zopár tipov, ktoré vám vedia transformovať život.
1. Telefón, malý tablet alebo poznámkový blok?
Fonepad Note 6 spája všetko do jedného. Je iný ako bežné smartfóny. Dotykové ovládanie s priloženým stylusom je nóbl, najmä ak máte rady presnosť. Do telefónu si poznačíte rukou písané texty a už nikdy netrafíte vedľa. Smartfón očarí aj elegantnými líniami a mimoriadne ostrým a jasným displejom. Rozmerovo sa hodí do kabelky, no schováte ho aj do vrecka.  
 
2. Tabletofón
ASUS Fonepad 7 je o niečo väčší, 7-palcový, no ľahko nositeľný tablet, ktorý sa pohodlne drží aj v dámskej dlani. Jeho výnimočnosť spočíva v tom, že vie telefonovať. Zladil tak dve zariadenia v jednom obale. Fonepad 7 v kabelke neprehliadnete a zároveň môžete pohodlnejšie surfovať internetom a sociálnymi sieťami. Na väčšom displeji je všetko nepochybne krajšie aj prehľadnejšie.
 
 
3. Multimediálna hračka
Ak podľa vás telefón slúži na telefonovanie a tablet na zábavu, potom sa kabelková výbava nazýva ASUS MeMO Pad HD 7. Ľahučký tablet zladíte s vašim životným štýlom pretože je dostupný v piatich pestrých farbách a má jediný účel. Zabaviť vás počas cestovania a vo voľnej chvíli. Túto úlohu zvláda na jednotku a nie je ani drahý. 
 
4. Dodá vám štýl
K práci patrí aj spoľahlivý a seriózny partner. ASUS Transformer Book T100 je dokonalým príkladom. Kombinuje malý notebook s odnímateľným tabletom a všetky texty preto budú malina. Na prezentáciu vezmite už iba obrazovku a buďte hviezda. Tento kúsok je neoceniteľným mobilným spoločníkom a patrí do kabelky každej biznismenky.
 
Zdroj a foto: www.asus.com, isifa
 

- - Inzercia - -