Dnes je utorok, 16.júl 2019, meniny má: Drahomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Nápady na vysnívané darčeky od McArthurGlen Designer Outlet Parndorf

november 30, 2015 - 13:45
Vianoce sa blížia, a ako každý rok začína hľadanie tých najkrajších darčekov pre našich blízkych. V McArthurGlen Designer Outlet Parndorf už nachystali zoznam vyberaných darčekov– pre každého podľa individuálnych tajných prianí.
Vianoce sa blížia, a ako každý rok začína hľadanie tých najkrajších darčekov pre našich blízkych. Značkové kabelky, vysnívané hodinky, elegantné náušnice, či luxusná spodná bielizeň rozbúcha nejedno ženské srdce. Naopak, pánov potešíte skôr štýlovými doplnkami, či multifunkčným oblečením na von. Pre deti pohľadajte štýlové, ale teplé oblečenie, ktoré poteší ich i vás. 
 

Predajne v  McArthurGlen Designer Outlet Parndorf už nachystali zoznam vyberaných darčekov z luxusných, voľnočasových i dizajnérskych značiek ako Stefanel, Escada, Karl Lagerfeld, La Perla, Ben Sherman, Bally, Mexx alebo Diesel, ktoré ponúkajú celoročné zľavy mínus 30 až 70 percent. Od 3. decembra nájdete vo veľkom dizajnérskom výpredaji ešte lepšie ponuky! Či už darujete maličkosť alebo vymyslíte veľké prekvapenie, ten správny výber darčeku radosť isto zdvojnásobí. 
 
 

 

Zdroj a foto: McArthurGlen Designer Outlet Parndorf

- - Inzercia - -