Dnes je sobota, 20.júl 2019, meniny má: Iľja, Eliáš
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Naštartujte nový rok s ľahkosťou!

december 18, 2013 - 06:53
Nápoj vynikajúcej chuti na báze ovocného cukru s nízkou kalorickou hodnotou. Nízky glykemický index, obsah vlákniny, sladenie ovocným cukrom-fruktózou, nízka kalorická hodnota a skvelá chuť.
V prípade, že ste doteraz neverili na zázraky nápoj Zlatá studňa Life + vláknina vás každým dúškom zbaví pocitu únavy, predĺži pocit sýtosti, zlepšuje fyzický výkon, vďaka nízkemu glykemickému indexu poslúži ako súčasť trendovej nízkoglykemickej diéty, prispieva k trvalému udržaniu štíhlej línie a vďaka obsahu vo vode rozpustnej vlákniny prospieva tráveniu. Práve vláknina je súčasťou vyváženej stravy, pretože ma mnoho pozitívnych vplyvov na ľudský organizmus. Vláknina prispieva k príjemnému pocitu nasýtenia a lepšej životospráve či zdravému chudnutiu. Potláča pocit hladu, bojuje proti obezite, prispieva k zníženiu hladiny cholesterolu a slúži ako prevencia mnohých ochorení.
 
 
Zlatú Studňu Life s vlákninou dostanete v našich obchodoch s príchuťou slivky pre pocit uvoľnenia, modrého hrozna plného leta alebo originálnej čučoriedky s borievkou tentoraz nielen pre pánov.
 
Zdroj a foto: Trumpeter

- - Inzercia - -