Dnes je sobota, 20.júl 2019, meniny má: Iľja, Eliáš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Nevesty pozor! Čaká vás okúzľujúca svadobná výstava

január 11, 2016 - 18:07
Nevesty, teraz by ste mali zbystriť svoju pozornosť. Chystá sa jedinečná výstava Perfect Wedding, kde nájdete množstvo exkluzívnych svadobných šiat od významných návrhárov. Už 16. januára v Grand Hotel River Park si môžete vychutnať to najlepšie zo svadobného sveta.
 
Už túto sobotu na vás čaká 33 fantastických dodávateľov, ktorí sa neboja byť originálni, odvážni, jedineční a s radosťou vám splnia všetky predstavy o vysnívanej svadbe. Svadobná výstava bude návštevníkom prezentovať len to najlepšie, najzaujímavejšie, najkvalitnejšie a najoriginálnejšie, čo momentálne Slovensko v oblasti svadobného priemyslu ponúka.
 
 
Perfect Wedding je projekt, ktorý vznikol vďaka spolupráci svadobného blogu Perfect Day, prinášajúceho vám dávky inšpirácie na vašu svadbu už takmer dva roky a úžasného svadobného salónu Wedding Avenue, ktorý vám ponúka fantastické svadobné šaty značiek ako Rosa Clara, Cymbeline Paris a Tarik Ediz.
 
 
Vstupenky si môžete kúpiť už teraz online alebo priamo na mieste výstavy. Tak neváhajte a príďte nabrať veľkú dávku inšpirácie, ktorá na tejto výstave nebude chýbať! 
 
Viac informácii nájdete na www.perfectweddingvystava.sk, alebo na Facebooku či Instagrame
 
Michaela Hollá, Foto: Perfect Wedding 

- - Inzercia - -