Dnes je pondelok, 22.júl 2019, meniny má: Magdaléna
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Nicky Hilton sa vo veľkom štýle vydala za miliardára Rotshilda

júl 11, 2015 - 16:23
Dedička hotelového impéria Nicky Hilton sa v piatok vydala za rozprávkovo bohatého Jamesa Rothschilda. Svadba sa konala v Oranžérii, ktorá je súčasťou záhrad Kensingtonského paláca v Londýne. Družičkou bola jej známa setra Paris Hilton. Na svadobnej hostine sa zúčastnilo niekoľko stoviek hostí vrátane Naomi Campbell, Chelsea Clinton, Kate Beckinsale či Lionela Richieho.

Nicky vyzerala ako pravá princezná. Jej svadobné šaty z dielne Valentino boli inšpirované práve šatami, ktoré mala na sebe Kate Middleton počas svojej svadby. Luxusná róba stála až 77 tisíc dolárov! Hilton sa ešte pred samotným obradom stala menšia nepríjemnosť, keď jej pri odchode z hotela prešla limuzína vlečku svadobných šiat.

Nicky po skončení honosnej svadby pozdravila svojich fanúšikov prostredníctvom sociálnej siete.

Tridsaťjedenročná rodáčka z New Yorku a rovnako starý Rothschild, ktorý pochádza z rodiny bankárov, sa zoznámili v roku 2011 na svadbe modelky Petry Ecclestone a miliardára Jamesa Stunta. Rothschild požiadal svoju vyvolenú o ruku vlani v auguste na severe Talianska, kde oslavovali výročie. Pre Hilton je to druhé manželstvo. V auguste 2004 si v Las Vegas vzala za manžela priateľa z detstva, podnikateľa Todda Meistera. Po troch mesiacoch však sobáš anulovali. 

Michaela Hollá, SITA, Foto: Instagram

- - Inzercia - -