Dnes je sobota, 20.júl 2019, meniny má: Iľja, Eliáš
Čas čítania
4 minutes
Zatiaľ prečítané

Nicole Scherzinger – najsexi porotkyňa Ameriky

november 23, 2011 - 15:46
Nicole mala naozaj skvelý rok. Jej single z nového albumu valcujú svetové hitparády a z porotcovského kresla American Idol si presadla rovno do americkej verzie X Factora.

 

Jediným čiernym bodom bol snáď len jej rozchod s Lewisom Hamiltonom. Nevadí!
Kto by to bol povedal, že zo zvodnej a miestami trocha príliš výstrednej „mačky“, vďaka ktorej to Pussycat Dolls dotiahli až na samý vrchol, raz bude najobľúbenejšia porotkyňa talentovej súťaže? Ale napokon to nie je až také prekvapujúce, vzhľadom na to, že s podobnými projektmi má Nicole svoju skúsenosť.  Ako 23-ročná vyhrala spevácku súťaž Popstars a o desať rokov neskôr si odniesla najcennejšiu trofej  zo súťaže Dancing With the Stars (americká verzia Let´s Dance). Momentálne roní slzy dojatia v X Factore a ide jej to naozaj skvele. Ostatní porotcovia,  súťažiaci i diváci ju zbožňujú. Konečne všetci pochopili, že Nicole nie je len vamp, ktorý dráždi všetky zmysly, ale aj citlivá a empatická bytosť. V rozhovore okrem iného prezradila, akých mužov zbožňuje  a koho zo svojich kolegov najviac obdivuje a ako to robí, že je aj v 34 rokoch taká nádherná...Vraj si mala najprv byť moderátorkou X Factora, ale okolnosti sa vyvŕbili tak, že ti napokon ponúkli miesto porotkyne. To si asi nečakala...
Absolútne. Chcela som byť súčasťou šou. Verím v X Factor a verím v Simona Cowella. Bola som nadšená, aj keď mi ponúkli miesto moderátorky, ale keď mi oznámili, že budem v porote, kričala som od radosti. Úžasná príležitosť!


Objavili ťa v reality šou Popstars. Ako ťa to ovplyvnilo pri hodnotení súťažiacich v X Factore?
Ako umelkyňa, ktorú stvorila reality šou, sa viem naozaj lepšie vcítiť do súťažiacich. Nemôžem niekoho poslať preč iba tak. Ale na druhej strane, tí, ktorí prejdú sitom, musia byť naozaj dobrí. Máme len pár mesiacov na to, aby sme našli veľkú hviezdu a v hre je veľa – 5 miliónov dolárov! Hľadáme niekoho, kto je pripravený tu a teraz.


Bola si nervózna, keď si mala ísť pred kamery nie ako speváčka, ale ako porotca?
Boli to tisíckrát väčšie nervy, ako hocikedy predtým. Keď spievam, cítim sa na javisku doma, ale teraz som zrazu na opačnej strane. Našťastie, ostatní porotcovia ma prijali veľmi pekne a strašne mi pomohli. Dávajú mi pocit akoby boli moja rodina. Pokiaľ ide o mňa, pracujem na sebe ako porotkyňa každý deň. A aj keď som mala spočiatku obavy, uvedomila som si, že sa musím len zamerať na súťažiacich. Prežila som si to na vlastnej koži, takže mám vlastne výhodu.


Tvoj debutový album Killer Love má vraj niečo spoločné so zemetrasením , ktoré postihlo Haiti pred dvoma rokmi. Je to pravda?
Áno, a je to paradox, že asi jedna z mála dobrých vecí, ktorá sa zrodila z tejto hroznej tragédie, bola moja hudba. Nahrávali sme charitatívnu skladbu We Are The World  pre Haiti a producentom bol Red One. Bola to veľmi dojímavá a krásna skladba a vtedy som si povedala, že tento človek musí so mnou spraviť album, ktorý by bol dynamický a explozívny ako live show.


Niekoľko rokov si bola hviezdou Pussycat Dolls, ale vždy sme vedeli, že nahráš vlastný album. Gratulujeme! Aké sú tvoje prvé dojmy po vydaní Killer Love?
Oh, ďakujem! V Pussycat Dolls som mala štyri dievčatá, o ktoré som sa mohla vždy oprieť, boli sme jeden tím. Teraz zodpovedám len sama za seba. Spomínam si, ako som plakala, keď som zbadala svoj prvý Pussycat Dolls kostým. Nezvykla som nosiť také crazy oblečenie. Bola som skôr taký introvert. Ťažko tomu uveriť, však? Celý život som makala, aby som mala vlastný album. Bol to môj sen. Všetko je to o správnom načasovaní. Moja hudba je mojou hnacou silou a X Factor je miesto, kde sa môžu súťažiaci o mňa oprieť. Vraciam, čo som  v začiatkoch dostala ja.Keď si vystupovala ešte s dievčatami, tvoja kolegyňa Kim povedala v jednom interview, že sa vás muži boja. Myslíš si to aj ty?
Keď sme spolu, sme taká ženská jednotka a pripúšťam, že to môže mužov zneistiť. Sme silné, nezávislé a sebavedomé a nebojíme sa to dať najavo. Sme prístupné a priateľské, ženy do voza aj do koča. A z neznámych dôvodov, chlapi sa cítia preto niekedy v našej prítomnosti menejcenní...Myslíš, že muži sa boja dokonalých žien?
Chlapom, ktorí sa boja žien, chýba dostatok sebavedomia.  Ale nebudem to radšej hodnotiť, pretože som nikdy nebola expertka na balenie, skôr naopak. Vôbec mi to nejde. Keď vidím chlapa, ktorý stojí za to, pomyslím si: „Hmm, ten je chutný. Aký má krásny úsmev a iskru v oku!“ A potom sa otočím a idem presne opačným smerom...


Aká je tvoja charakteristika sexi muža?
Zbožňujem inteligentných mužov so skvelým zmyslom pre humor a krásnym úsmevom. Musí ma vedieť rozosmiať. Ideálny chlap je ambiciózny, má dobré srdce a cítim sa pri ňom bezpečne. Musí byť silný a nezávislý, ale zároveň by mal byť milý k ľuďom.Ale vzhľad je aj tak veľmi dôležitý, však?
To záleží na tom, čo považujeme za krásne. Myslím, že je to skôr o chémii. Najsexi na chlapovi je, keď má zdravé sebavedomie. Jasné, občas sa stane, že stretnete niekoho a ste z neho hotoví na základe vzhľadu. Ale potom ho spoznáte a zistíte, že to bol omyl. Ale keď je tam od začiatku chémia, je to iné...Nicole, máš 34 a vyzeráš na minimálne o desať menej. Ako to robíš?
Poviem vám tajomstvo. Veľa behám. Beh je v podstate to, čo ma udržuje najviac vo forme. K tomu pridám ešte drepy a trocha precvičím brucho a ruky. Ale beh je základ. Vrelo odporúčam každému, kto chce byť fit.Spolupracovala si s mnohými umelcami. S kým to bolo „najviac“?
Zbožňujem prácu v štúdiu práve preto, že tam vždy stretnem niekoho úžasného. Ale úplne najviac bolo pre mňa nahrávať so Stingom. Naše spoločné dueto nájdete aj na Killer Love. Sting má všetko, čo si môže žena priať. Skvelú energiu a je tak sexy a vie o tom, ale nedá to najavo. Je veľmi distingvovaný.
 

Text: Alexandra Okálová
Zdroj: askmen.com, pcdworld.uk.com
Foto: Universal Music

- - Inzercia - -