Dnes je streda, 17.júl 2019, meniny má: Bohuslav
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Nikki Reed a Ian Somerhalder odmietli svadobné dary

máj 04, 2015 - 13:47
Tomu sa hovorí láska. Nikki Reed z romantickej ságy Twilight a Ian Somerhalder z Upírskych denníkov sa zosobášili. Ich vzťah tak pokračuje v bláznivom tempe. Po deviatich mesiacoch známosti si povedali áno na rustikálnej svadbe v horskom prostredí Tuscali Mountain Inn v Kalifornii. Svadobný obrad spojili s ušľachtilým činom.

Začali sa stretávať len v júli minulého roku a už po troch týždňoch bývali v spoločnej domácnosti. Obaja rovnako milujú zvieratá, preto si adoptovali 4 psy, tri mačky a dva kone. Verejnosť prekvapili už svojimi januárovými zásnubami, no pre ich najbližších to bol len prirodzený dôsledok skutočnej lásky. „S radosťou to prijala, je bláznivo zamilovaná,“ povedal v januári zdroj z okolia herečky.

Teraz, po deviatich mesiacoch vzťahu, sa ich láska oficiálne stala večnou. Nikki Reed a Ian Somerhalder sa zosobárili 26. apríla v Tuscali Mountain Inn v Topange v Kalifornii. Dvadsaťšesťročná nevesta si so svadobnými prípravami nemusela robiť ťažkú hlavu. Všetko nechala na svojho manžela. „Nikki pôvodne chcela malú svadbu,“ povedal jej kamarát „ale Ian si vysníval veľkú svadbu. S radosťou mu prenechala rozhodovanie.“

Svadobčania večerali pri dlhých stoloch zdobených bielymi kvetmi a tancovali za zvukov živej hudby. Mladomanželia odmietli prijať akékoľvek svadobné dary, miesto nich poprosili prítomných o dobrovoľný príspevok na Nadáciu pre zachránené zvieratá, ktorú Ian založil. Nevynechali tak príležitosť ako pomôcť ďalším nemým tvorom bez domova. Zatiaľ čo svadobčania jedli a pili, mladomanželia pózovali svadobnému fotografovi na svahu. Tridsaťšesťročný ženích vzal nevestu do náručia, aby si nezašpinila svoje krásne na mieru robená šaty od Claire Pettiboneovej. Svadby sa zúčastnili aj Ianovi hereckí kolegovia Kat Graham, Paul Wesley, Matt Davis, a Phoebe Tonkin.

Novomanželia plánovali extravagantnú svadobnú cestu okolo sveta. Zatiaľ uverejnili na sociálnej sieti Instagram fotografiu z Tulumu v Mexiku. Nikki Reed k fotografii pripísala: „Slaný... piesočnatý... lepkavý.... opálený. Najlepší. Milujem tohto človeka. Môjho človeka.“

Zuzana Čapčíková

Zdroj: US Magazine
Foto: Nikki Reed Instagram, Ian Somerhalder Instagram, Hollywoodlife

- - Inzercia - -