Dnes je utorok, 21.november 2017, meniny má: Elvíra
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Herečka Mirka Partlová: Vďaka komu sa jej plnia všetky želania?

december 06, 2016 - 21:29
Talentovaná herečka sa teší z každého dňa, no Vianoce doslova miluje. Aké darčeky prichystá pre svojich blízkych?z každého dňa, no Vianoce doslova miluje. Aké darčeky prichystá pre svojich blízkych?

Mirka, ako prežívate tento predsviatočný čas? Máte svoju pohodičku alebo sa vždy na poslednú chvíľu ženiete za darčekmi?

Každý rok si vravím, že nakúpim darčeky dopredu, a aj tak ich každý rok zháňam 23. decembra. Jednoducho, celé zle! (smiech) Ale aspoň celý rok premýšľam, čo kúpiť, takže potom to ide ľahko. Teda, ak už, samozrejme, nie sú vypredané. (smiech)

Ako budete tráviť tohtoročné sviatky? Máte už presný plán, ako bude vyzerať váš Štedrý deň?

Určite doma, v kruhu rodiny! A určite chcem mať pokoj a užívať si ducha a vôňu Vianoc. Variť, piecť a leňošiť. Čiže len tak byť.

mirka_partlova.jpg

Foto: 
TV Markíza

Dávate si v rámci zháňania darčekov záležať až natoľko, že nakoniec darčeky vlastnoručne vyrábate, aby boli originálne?

Skôr si dávam záležať, aby boli originálne. Respektíve, originálne a potrebné. Ale niekedy dám aj ja ponožky a čapicu. (smiech)

Pamätáte si na najhorší darček, ktorý ste v živote dostali? Museli ste sa poriadne premáhať, keď ste nechceli dotyčného darcu uraziť?

Skôr si myslím, že ak je darovaný z lásky, tak nie je žiaden najhorší. A v daný okamih je to asi aj tak nepodstatné. Skôr si užívate počas týchto sviatkov prítomnosť toho druhého.

Nemáte pocit, že sa v poslednom čase akosi vytráca celý význam Vianoc? Ako to vnímate vy?

Je to asi každého osobná vec. Ako si kto spraví, tak má. A ja mám Vianoce rada. Aj keď je to možno niekedy gýč. Ja ho milujem!

5.jpg

Foto: 
Petra Bošanská

Keby ste mali tú moc a mohli niečo vo svete zmeniť, čo by to bolo?

Myslím si, že sa všetko pre niečo deje a všetko má svoj význam. Určite by som veľa vecí menila, ale bez toho by nebol život zaujímavý. Či už dobrý, alebo zlý.

Máte vianočné želanie, o ktorého splnení snívate celé roky?

Želania sa mi plnia každý deň! Som zdravá, robím, čo ma baví, a mám okolo seba ľudí, ktorí ma majú radi, a ja ich za to milujem!

- - Inzercia - -