Dnes je pondelok, 17.jún 2019, meniny má: Adolf
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Nové číslo Slovenky: Svadbu mám už naplánovanú

marec 24, 2015 - 09:06
Patrí medzi najúspešnejšie mladé slovenské herečky, zahrala si vo filmoch s takými hviezdami, ako sú Anthony Hopkins či Jude Law. Naši diváci ju poznajú najmä zo seriálov Horúca krv, Panelák či Tajné životy.
V súčasnosti je GABRIELA MARCINKOVÁ dlhší čas v Alpách. Médiá špekulujú, že je tehotná a čoskoro sa bude vydávať za extravagantne vyzerajúceho muža. Zisťovali sme u nej, či si užíva dlhú lyžovačku a čo je pravdy na informáciách o jej súkromí. 
 
 
Bežne si doprajete počas roka takúto dovolenku alebo je tento váš pobyt skôr výnimočný?
 
Určite je výnimočný a nemôžem ho nazvať dovolenkou, pretože v Alpách som pracovne, keďže tu teraz nakrúcam film. Práve mám za sebou prvý nakrúcací deň a ešte asi dvadsať ďalších dní je predo mnou. Najdlhšiu dovolenku som mala asi týždeň pri mori, ale to už bolo dávnejšie. Napríklad minulý rok som si nemohla dovoliť odísť niekam na dlhšie ako päť dní. Skôr si zvyknem robiť niekoľkodňové výlety. Ale na druhej strane, v Alpách si aj trošku oddýchnem, keďže ma tu produkcia chce mať po celý čas a zostávam na mieste aj počas voľných dní, takže v rámci jedného mesiaca ma čaká asi najviac voľna za posledné roky.
 
 
Začiatkom roka sa v médiách objavila správa, že vás čaká v septembri svadba a pred pár dňami aj informácia o tom, že už ste aj v radostnom očakávaní. Ako to teda je – môžeme vám gratulovať?
 
Článok, ktorý o mojom tehotenstve vyšiel, obsahoval aj informáciu, že „herečka tehotenstvo odmieta, ale podľa našich informácií len preto, že ....
 
Viac sa dočítate v novom čísle Slovenky 12/2015
 

Zdroj a foto: RED

- - Inzercia - -