Dnes je nedeľa, 16.jún 2019, meniny má: Blanka, Bianka
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Nové dimenzie chutí

september 05, 2014 - 23:16
Vynikajúco pripravené jedlo má mnohokrát priam magické schopnosti. Dokáže zaujať a ponúknuť neopakovateľný zážitok takmer všetkým našim zmyslom. Aranžmán, neopakovateľná vôňa zapĺňajúca priestor a chuť, ktorá pohladí všetky chuťové poháriky.
Nemusíte byť majstrami – šéfkuchármi v špičkových zariadeniach, aby ste si dopriali gurmánske zážitky. Vynikajúce pokrmy s ľahkosťou pripravíte aj v domácej kuchyni. Spoločnosť Podravka prichádza s novinkami v podobe štyroch nových príchutí ochucovadla Podravka. Vôňu a chuť prímorských špecialít docielite so zmesou korenia a byliniek Podravka Stredomorie. Výnimočnosť ázijskej kuchyne máte teraz na dosah s ochucovadlom Podravka Ázia. Pokiaľ je pre vás dokonca aj ázijská kuchyňa málo „ostrá“, spoločnosť Podravka myslela aj na vás. Vyskúšajte koreninovú zmes Podravka Pikant s prísadami ako oregano, koriander, zázvor, bobkový list, rasca, cesnak a čierne korenie. No pri kulinárskych cestách okolo sveta by ste nikdy nemali zabudnúť na atmosféru domova a neprekonateľnú vôňu nedeľného obeda a pečeného kuracieho mäska. Tá vás nikdy nesklame a rovnako vás nesklame ochucovadlo Podravka s príchuťou Kurča. Všetky príchute dostanete v novom znovu uzatvárateľnom 100g balení. Majú vysoký podiel zeleniny, sú bez pridaných aróm a neobsahujú konzervanty. 
 
Kliknite na obrázok a vyhrajte!
 
 
Kto z vás je kuchársky majster?
Myslíte si, že za vaše kulinárske schopnosti si zaslúžite titul Kuchárky majster? Ak áno dokážte to aj rodine a známym. Navštívte facebookovú stránku Podravka Slovensko, namiešajte skvelé recepty, odpovedzte na kvízové otázky a hráte o super ceny! K titulu „Kuchársky majster“ môžete tiež vyhrať aj tablet alebo luxusný wellnes pobyt pre 2 osoby. Nasaďte si kuchárske čapice, zaviažte zásteru a zamiešajte si skvelé ceny.
 
Viac informácií a kulinárskych inšpirácií nájdete na  www.podravka.sk alebo na facebookovej stránke Podravka Slovensko.
 
Zdroj a foto: Podravka, isifa
 

- - Inzercia - -