Dnes je nedeľa, 16.jún 2019, meniny má: Blanka, Bianka
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ochutnávka nového Moëtu v River Parku

september 16, 2015 - 13:17
Naša redakcia sa v pondelok zúčastnila tlačovej konferencii k projektu MOËT RIVER SHOW, ktorej súčasťou bola aj exkluzívna ochutnávka úplne nového druhu šampanského Moët&Chandon.

Tlačová konferencia k nultému ročníku River Show 2015, bola v príjemnom prostredí reštaurácie Sajado v River Parku. Exhibície na Dunaji, výstava luxusných lodí, módne prehliadky, či spevácke vystúpenia čakajú na svojich priaznivcov už túto nedeľu. Program na promenáde námestia a nábreží pred Eurovea Galleria začne o 12. hodine. Finančný výťažok z celej akcie poputuje na vybudovanie Intenzívnej a operačnej jednotky pre novorodencov na DFNsP na Kramároch v Bratislave. Návštevníci sa budú môcť stretnúť so slovenskými majstrami sveta Tomášom Čermákom, Máriom Lamym, Miroslavom Hríbikom či Jaroslavom Balážom. Niektorí z nich svoje schopnosti predvedú pred zrakom prítomných priamo na Dunaji.

Súčasťou tlačovej konferencie bola ochutnávka nového druhu šampanského Moët&Chandon N.I.R. Nectar Imperial Rose Dry. Oficiálne sa na slovenský trh dostane nový druh tohto šumivého vína koncom tohto týždňa, práve počas River Show. Intenzívna chuť tohto nektáru, ktorý sa bude podávať s ľadom je určená práve pre nočný život a cena fľaše sa bude pohybovať v sume okolo 50 eur. Exkluzivitu umocňuje fakt, že pre Slovensko je k dispozícii len dvesto fliaš. Zaujímavosťou je určite aj dizajn fľaše, ktorá svieti. 

Dušan Marko, Foto: Dušan Marko

- - Inzercia - -