Dnes je pondelok, 22.apríl 2019, meniny má: Slavomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Osobnosti súťažia, kto vyzbiera viac pre deti

jún 08, 2014 - 20:57
Speváci Miro Jaroš a Robo Papp a herečka Zuzana Haasová zobrali pod patronát tri zdravotne postihnuté deti s cieľom vyzbierať čo najviac peňazí na financovanie ich liečby.
Tri osobnosti slovenského šoubiznisu súťažia, kto vyzbiera viac prostriedkov pre choré deti. Informoval o tom Tomáš Mácha z darcovského portálu ĽudiaĽuďom.sk. Speváci Miro Jaroš a Robo Papp a herečka Zuzana Hassová sa na konci súťaže 22. júna opätovne spoja a odohrajú pre deti aj rodičov spoločný koncert.
 
 
„Už dlho spolupracujeme s rôznymi známymi tvárami slovenského šoubiznisu, ktoré sú ochotné pomáhať," povedal Mácha. "Cudzie im nie sú najmä osudy detí, ktoré majú na našom portáli uverejnenú z akéhokoľvek dôvodu, najčastejšie zdravotného, výzvu o finančnú pomoc". Každá z troch osobností, ktorá sa do akcie zapojila, si zobrala pod svoj patronát jednu detskú výzvu na pomoc zaregistrovanú na ĽudiaĽuďom.sk. Cieľom je osloviť čo najväčší počet ľudí, ktorí by boli ochotní v prospech výzvy finančne prispieť. Zuzana Haasová podporuje dvojročného Alexa, ktorého postihla detská mozgová obrna, Miro Jaroš je patrónom Natálky, ktorá má nefunkčnú ľavú ruku a Robo Papp podporuje Mišku, ktorá má viacero zdravotných komplikácii spojených s predčasným narodením. Vyzbierané peniaze využijú na financovanie ich liečby. 
 
Zdroj a foto: SITA, Facebook, archív

- - Inzercia - -