Dnes je sobota, 23.február 2019, meniny má: Roman, Romana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Osobnosti zažiarili na OTO v lesku diamantov za stotisíce eur!

marec 19, 2015 - 11:22
Známe dámy slovenského spoločenského života boli počas sobotňajšieho slávnostného galavečera OTO očarujúce. Nádherné šaty a dokonalú vizáž dopĺňali aj exkluzívne šperky z dielne ALO diamonds v hodnote stoviek tisíc eur.
Anketa popularity osobností a televíznych programov OTO sa niesla v duchu diamantového lesku. Neprehliadnuteľnou sa stala Dominika Cibulková, ktorá počas večera zažiarila v šperkoch za viac ako 150 000 eur. „Mala som byť v slnečnej Kalifornii na turnaji v Indian Wells. Som ale šťastná, že operácia dopadla dobre a práve ja môžem odovzdávať cenu najlepšiemu športovému moderátorovi. Kalifornské slnko mi pripomínajú diamantové šperky, ktoré mám na sebe. Dúfam, že odpútajú pozornosť od tej mojej ortézy,“ uviedla Dominika.
 
 
Diamantovým šperkom podľahla aj známa slovenská herečka Monika Hilmerová. „Veľmi sa teším, že počas tohto galavečera môžem mať na sebe také vzácne šperky," povedala Monika. 
 
 
Doplnky z týchto drahokamov si zvolila aj obľúbená moderátorka Kveta Horváthová. Tá ohúrila šperkami z ružového zlata, bielych a čiernych diamantov v hodnote skoro 40 tisíc eur. „V živote som na sebe takéto krásne a veľmi hodnotné šperky nemala, takže som celý večer akási roztrasená,“ opísala svoje pocity Kvetka.
 
RED
Foto: ALO Diamonds

- - Inzercia - -