Dnes je utorok, 22.január 2019, meniny má: Zora
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Peter Sagan si zalietal v prezidentskom apartmáne

september 18, 2015 - 01:54
Úspešný cyklista Peter Sagan, ktorého sleduje pri jeho výkonoch nielen celé Slovensko, ale už aj zahraničie, si nedávno vyskúšal, ako chutí luxus. Pri tejto príležitosti si nielen zalietal v prezidentskom apartmáne, ale nám aj prezradil, čo rád pije.

 „Obľubujem talianske vína, ale aj tie z južnej Ameriky,“ prezradil Peter Sagan, jeden z prvých hostí Grand Hotela River Park. V jednej z najväčších hotelových vinoték na Slovensku ho zaujal aj bohatý výber slovenských vín. Pozrel si aj to najdrahšie, ktoré tu majú v ponuke, a to Château Petrus 2002 a 2005.

Vo vinotéke Grand Hotela River Park, ktorý od augusta patrí pod značku Luxury Collection nájdete v ponuke 330 druhov vín. Viac ako 150 bielych, 150 červených a 30 šumivých a prírodne sladkých vín.

Vína si môžu hostia vyberať aj prostredníctvom vínnej karty v iPade, kde sa okrem informácií o víne môžu dozvedieť aj o regióne, viniciach či vinárstve, odkiaľ dané víno pochádza. Vína môžu ochutnať aj z Enomatiku - zariadenia, v ktorom sú vína uchovávané pod dusíkom. Vďaka tomuto zariadeniu majú hostia možnosť ochutnať aj drahšie vína. V ponuke sú 4 biele a 4 červené vína a výhodou je, že si hosť nemusí objednať celú fľašku, ale napríklad len 1 dcl na degustáciu.

red, foto: Grand Hotel River Park

- - Inzercia - -