Dnes je utorok, 25.jún 2019, meniny má: Olívia, Tadeáš
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Plánujú obstarať stravovacie poukážky za 4,9 mil. eur

január 19, 2014 - 15:12
Stravovacími poukážkami plánujú na dva roky zabezpečiť stravovanie profesionálnych vojakov a zamestnancov vojenských útvarov Ozbrojených síl SR, úradov a zariadení Ministerstva obrany SR vo vybraných stravovacích zariadeniach, ktoré poskytujú obedové menu s celoročnou prevádzkou.
Ministerstvo obrany plánuje cez svoju akvizičnú agentúru obstarať stravovacie poukážky, predpokladaná hodnota zákazky je 4 882 510 eur bez DPH. Verejným obstarávaním, ktoré podľa oznamu vo vestníku už vyhlásili, chcú zabezpečiť stravovanie profesionálnych vojakov a zamestnancov vojenských útvarov Ozbrojených síl SR, úradov a zariadení Ministerstva obrany SR vo vybraných stravovacích zariadeniach, ktoré poskytujú obedové menu s celoročnou prevádzkou. Rámcovú dohodu plánujú uzavrieť s jediným uchádzačom na 24 mesiacov.
 
Rezort obrany plánuje obstarať približne 1,6 milióna stravovacích poukážok v nominálnej hodnote 3 eura. „Presný počet stravovacích poukážok sa bude odvíjať od aktuálnych potrieb a finančných limitov verejného obstarávateľa,“ uviedli v ozname. Dodávateľa vyberú v otvorenej súťaži, pričom použijú elektronickú aukciu a kritériom bude najnižšia cena. 
 
Zdroj: SITA 

- - Inzercia - -